Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Gestetner, Mücellit ve Maşalı Ustası

vip31856

🏅Acemi Tasarımcı🏅
2002'de girdiğim matbaa sektöründe tam 8 sene hizmet verdim. Gestetner, mücellit, maşalı ustalığım ve ehliyetim var. Tuzla İçmelerde İkamet etmekteyim. 8 Sene boyunca hiç işyeri değiştirmeden sebat ederek çalıştım. İşten çıkma sebebim çok değerli patronumuzun vefatı ve matbaanın el değiştirmesi oldu. Yeni başa gelen yöneticiyle anlaşamadığımdan dolayı işi bıraktım. Gestetner ustalığım çok kalitelidir. (Çalışılacak makine gerekli revizyondan geçmiş ise.) 4 Renk CMYK işi gestetner de çıkarabilirim. Maşalı tecrübem o kadar iyi olmasada; kesim, yarım kesim, numaratör ve perforaj atabilirim. Mücellit konusunda harman, dikiş, tutkal ve dosya cep yapabilirim. Giyotin ustalığımda vardır.

İlgililer karatas.fatih@outlook.com adresine veya buradan irtibata geçebilirler.

Son düzenleme:

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

cihanberk

🌱Yeni Üye🌱
Antalya Manavgat' ta çalışmak isterseniz, 0542 570 40 11 den
İRTİBATA geçebilirsiniz.

minona

🌱Yeni Üye🌱
Pendik Kaynarca da matbaamızda çalışmak isterseniz 0533 421 19 96 arayın görüşelim.