Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Gitar Kursu Kartvizit Çalışması -- Ustalardan Yorumlar Bekliyorum

krmnl70

🌱Yeni Üye🌱
i2Awv.png

Arkadaşlar herhangi bir eğitim almadım ama grafik tasarım konusunda çok fazla pratiğim ve ilgim var. Bu işi bilen arkadaşlardan yapıcı yorumlar bekliyorum...

Teşekkürler...

Benzer konular

skynetoktay

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eline sağlık,
beğendim farklı olarak gri kuşağı düz ve arka planda kalacak şekilde tutabilirsin

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Ben de beğendim. Akustik yazısındaki siyahlık biraz inceltilebilir gibi ...

Grekonia

🏅Acemi Tasarımcı🏅
harika olmuş ellerine sağlık corelde mi çalıştın ?

alicinki

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.alicinki.com
Malzemeyi iyi kullanamamışsın. Gitarla yapılmış örneklere bir göz at. İlham verici olacaktır.

uguralemdar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
GÜzel çalışma olmuş ancak aynı zamanda gitarist olan birisi olarak... Şöyle normal naturel görünümlü siyah beyaz akustik gitar koysaydın isime de uymuş olurdu..

BG Gocmen TR

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Genel havası güzel ama ben akustik fontunu ve isminin altında bulunan gri bölümü sevmedim daha güzel olabilirdi bence biraz daha oynama yap üstünde :)

yusufbey123

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
t.me
Fontta kullandığın renk kapalı olmuş onu biraz canlı renkte çalışmalısın.Fontun dış kısmınıda % 25 black kullanırsan iyi olur Gitarın sol alt kösesine hafif bir transparan ve gölge kullanmalısın.

Lina06

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.tutkularinotesinde.com
Usta değilim ama yorum yapmadan geçemedim.. sade ve hoş olmuş özellikle yazı fontları dikkat çekici ve uygun.. Emeğine sağlık..

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
Kusura bakmayın ama açık ve net : Beğenmedim
Kartvizite baktığım anda içim karardı.
Neden hiç renk yok ?
FOntlar neden bu kadar özensiz ?
Neden AKUSTIK yazısında I nin noktası yok ?
EN önemli kısımlardan Firma ismi ve Kart sahibinin ismi neden bu kadar karmaşık ve özensiz ?
Bu kartviziti sunmak için hiç bir nedeniniz yok. Sıradan beyaz bir zemin, Temsili bir gitar resmi ve hepsi bu.
Herhangi bir özellik göremedim bu nedenle kişilerden pek bir yorum beklememelisiniz.
Benim görüşüme göre acil kart sahibi olmak isteyen birinin alelacele tasarımıdır bu.
Yorumlarımı yapıcı olarak algılayacak olgunlukta olduğunuza inanıyorum zira 'olmuş yada olmamış ' dan ziyade size yanlışlarınızı göstermeye çalıştım.

usslu1903

🌱Yeni Üye🌱
soldaki gitar kalsin. izmin yazılığı olduğu kuşağı kaldır. akustik gitar kursunuda güzel bir tırnaklı karakterle yaz arka fono beyaz zemin kalsın al sana sade ve güzel bir kartvizit :)

bright

🌟Usta Tasarımcı🌟
Gitarın arkasına koyduğun siyah beyaz degrade zemin cok kötü olmuş onu koymasan iyi olur derim alternatif tasarımlar üzerinde düşünmende fayda var