Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Gökhan YILMAZ 3D Max Displacement Eğitim Videosu

Gökhan YILMAZ

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.sanatolsun.com
Kullanılan Programlar ; PhotoshopCS, 3D Max 9 / Plugin;Vray

Displacement olayı bump´a benzer ama çok daha güçlüdür. Bazı durumlarda Displacement´le modellemeye gerek kalmadan çok iyi işler çıkarılabilir.

fakat bu uygulama bilgisayarımızı gereyinden fazla zorlar 15dk render 1 saati aşar,

Burdada alışılmışın dışında bir teknik ile harika Displacement görüntüler alabileceğiniz bir video hazırlamaya çalıştım, umarım faydalı olucaktır

İyi Çalışmalar arkadaşlar

Rar Şifresi : GökhanYılmaz
Video Uzantı: Avi

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

Benzer konular

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Teşekkürler Gökhan emeğine sağlık...

gulum352

🏆Pro Tasarımcı🏆
tesekkurler paylasım ıcın basarılar...

Gökhan YILMAZ

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.sanatolsun.com
kendi kişisel fikrim, hiç kimse ve hiçbir kurum, insanı kendisinden iyi tanıyamaz, nasıl, nederece öğrendiğini, algılama yeteneğin ne kadar iyi bilemez, bunu ancak kişi kendi bilir,
bence zaman ve sabır varsa, aşılmicak bi olay yok, kaldıki, kurslar başlangıç eğitimi verir, ama benim öğrendiğim 3D dünyasında sonuç önemli,kursdan %10 eğitimi alırsın, %90'an sana kalıyor, kendini geliştirmen gerekir, tabiki bu tamamen benim özgür düşüncem, önemli olan, kursların verdiği başlangıç ve temeli, iyi öğrenmen, temel sağlam olmalı, yok kardeş ben temelimi kendim sağlarım dersen, %10 'luk başlangıç için kurslara gitmek bana mantıklı gelmiyor, 10 yıl önce Grafik tasarım kurslarına gitmiştim, kurs bittiğinde, menü yerlerini, ne işe yaradıklarını biliyordum hepsi o, yıllardır grafikerlik yapıyorum, 10 tane kursa gitsem, kendi kendime öğrendiklerimi öğrenemezdim, Ben bu işi yaparım, bu programı öğrenirim, dersen gerisi boş,

GÖLGEM NUR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER FAKAT BENİM BECERİKSİZLİĞİM HERALDE YÜKLEYEMİYORUM
:sadsmile:

kompozit

🌱Yeni Üye🌱
linkler hata veriyor tekrar yenilermisiniz gökhan bey

savaskoc19

🌱Yeni Üye🌱
Error

This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.

This limit is reached.

To download this file, the uploader either needs to transfer this file into his/her Collector's Account, or upload the file again. The file can later be moved to a Collector's Account. The uploader just needs to click the delete link of the file to get further information.

böle bir hata veriyor sanırım premiun üyeler için.
ama yinede eline sağlık.

baterist83

🏅Acemi Tasarımcı🏅
gökhan ellerine sağlık lakin yükleme esnasında hata veriyor... linki yenilersen sevinirim..

kızgın

🌱Yeni Üye🌱
Link hata veriyor,yeniden yüklerseniz birçok kişi eminim minnettar kalacaktır.

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
link ölmüş:(

arizek

🌟Usta Tasarımcı🌟
rapidshare e standart upload ettiğiniz dosyalar 10 defa download edilebilir..
eğer ki ücretsiz bir collector's account hesabı yaratırsanız bu problem de ortadan kalkar..

üyelik için:

45149968.jpg

58399319.jpg

85265129.jpg

68265900.jpg

üyeliğiniz tamamlandı.. tekrar dosya upload etmek istediğinizde yukarıdaki menülerden premium zone altındaki premium zone login linkini tıklayın.. kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin..

artık yeni dosyalarınızı bu bölümden upload edebilirsiniz ve herhangi bir indirme sınırı olmaz..

NOT: yukarıdaki resimler İnan Arslan'a aittir..

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me
benim bedava rapıd alanım var şimdi upload ediyorum video dosyasını arkadaşlara yetiştiricem biraz beklerseniz.
cemoss adlı üyemize teşekkür ederim bilgiye aç arkadaşlara yardım etmek bana haz veriyor...

cemoss

🌱Yeni Üye🌱
namaste sen gökhanla görüşüyormuşsun , o söylemişti bana namasteye söyle o halleder demişti çok saol