Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Görseldeki kartvizitin aynısını nasıl yapabilirim ?

Bart2000

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaslar cumleten selamunaleykum.Oncelikle burda oldukca yeniyim ve konuyu yanlis yere actiysam lutfen dogru yere tasiyin.Ben Bati Trakyada yasamaktayim ve 4-5 aydan beri baski isleriyle ugrasmaktayim.Bir yunanli musteri geldi ve benden kartvisitinin aynisindan kartvizit istedi.Fakat ben okadar aramama ragmen bu kartvizit kalibinin aynisindan bulamadim ve bende scannerde onun kartviziti scannen edip oyle baskiya vermek istedim.Fakat matbaa analizi kotu deyip bunu baskiya veremecegini soyledi.Simdi bana bu kartvisit aynisinin kalibini veya ayni karakterleri bulup sifirdan bir kartvizit yapmam gerekli.Arkadaslar bana bir yardim ederseniz gercekten cok makbule gecer.Ilginiz ve anlayisiniz icin hepinize cok ama cok tskler arkadaslar

https://img840.imageshack.us/img840/1782/kuyumcu.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Buna yapılabilecek tek şey bu clipartları ve yazı karekterini temin edip aynısını yapmak. Tarayıcıdan taratıp bunu baskıya veremezsiniz.

Bart2000

🌱Yeni Üye🌱
Yazi karakterlerini buldum Nihat usta ama clipartları ariyorum ariyorum bulamiyorum :(
clipartları bulabilecegim bir site verirseniz cok iyi olur

BlueX

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.bluexdesign.com
yapmanız gerek google a "disney characters " yada "disney characters stock" yada "disney characters psd" gibi arama metinleri girmektir. ben bu şekilde aşağıdaki gibi bir yüksek kalitede clipart buldum. sizde kendinize göre arama metinleri oluşturun. metinleriniz anlamsız olmasına bakmayın. google kelime arar bulursa metin verir. size gerekli olan kelimeleri girmeniz yeterlidir.
1257234752_001.jpg

indirme linki vermiyorum. çünkü bulduğum resmin lisasnlı olup olmadığını bilmiyorum

poetmen

🌟Usta Tasarımcı🌟
valla ben ne diyeceğimi şaştım bence bu bize haksızlık ya ben öle görüyorum o kadar çok şey varka söyleyecek ama yazı dili kısır kendimi tam ifade edemez kalp kırarım diye susuyorum. artık bu eyitimi ögretimi gecti. hani corlde dairenin içine üstüne vs. yazı nasıl yazılır dese oturup yardıcı olalım yada fotoshopta resmin zemini nasıl ayırırız dese anlatalım ama insanlar artık çok tembelleşti diye düşünüyorum hani klipartları istese elimizde olanı verelim ama. istek kart nasıl yapılır abi bence bu kadarı olmaz hani corel ögretiyoruz fotoshop ögretiyoruz kendimizde ögeniyoruz ama insanlar artık mantık düşünce pratiklikte ögetmemizi istiyor ve bu sitede o kadar temiz ve saf insanlar varki hiç düşünmeden yardımcı oluyorlar. olsunlar onlara dediğim bişe yok karışamamda ama sanki biraz insaları tembelleştirmiyormuyuz. yani kartvizitteki karekterlerin cağu dekbube edilmiş jpk ler ki arkadaşımızın biri birini bulmuş. diğerleride çok rahat bulunur bir ikisinide bulamasan ki ben aramakla ugraşmam çok zamanın yoksa kabasiteye göre yarım saat 1 saat 2 en fazla çizersin. bence konuyu corel yada fotohop ögreniyorum soru ve sorunlarınız bölümüne acarsan daha etik olur.