Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafik bölümü lise öğrencisi stajyer arıyoruz. - İstanbul

life2911

🌱Yeni Üye🌱
Grafik bölümü lise öğrencisi stajyer arıyoruz.

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Mecidiyeköyde ki ofisimize; Grafik bölümü lise öğrencisi stajyer arıyoruz. İlgilenenlerin 0212 356 09 00 numaralı telefonu aramaları veya ofisimize gelmeleri rica olunur.

E-posta: merkez@merkeznoktasi.com

Telefon: 0212 356 09 00

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Esra8

🌱Yeni Üye🌱
Bayrampaşa Kız Teknik ve Meslek Lisesinde Grafik Bölümünde okuyorum. Kendimi geliştirebilmek için grafikerlik kursuna gidiyorum.Haftaya sertifikamı alacağım inşallah. Lise 3'e gidiyorum. Yaptığım birkaç çalışmayı da atıyorum. Geri dönerseniz sevinirim.

neymar43

🌱Yeni Üye🌱
Staj İçin Yer Arıyorum

Lise 4 geçtim staj için yer arıyorum Adobe Photoshop kullandım Photoshop kullanmayı seviyorum İstanbul/Kartal da oturuyorum

Kbras

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar..
Lise son sınıf öğrencisiyim. Grafik tasarım bölümü okuyorum. Bu sene zorunlu staj göreceğiz ve staj yapabileceğim bir yer arıyorum. Photoshop ve illüstratör programlarını iyi derecede kullanabiliyorum. Tabi zamanla daha iyi olacağıma inanıyorum. Yaptığınız çalışmaları kısa sürede öğreneceğime eminim. Başvurumu değerlendirirseniz sevinirim.
İyi günler.

SareglKmrcu

🌱Yeni Üye🌱
Stajyer Öğrenci

Merhaba,Cağaloğlu Anadolu Kız Meslek Lisesi Grafik Ve Fotoğrafçılık Bölümü son sınıf öğrencisiyim.İllustrator ve Photoshop biliyorum.Bu sene zorunlu stajım var.Grafikerler.net sitesinden stajyer ilanınızı gördüm.Hala arıyorsanız görüşmek istiyorum.

dmlacdl

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar. Ben Bakırköy Kız Meslek Lisesi Grafik Bölümü öğrencisiyim. Lise 4 de olduğum için staj yerine ihtiyacım var . Illustrator ve Photoshop u orta derecede biliyorum... Değerlendirirseniz sevinirim