Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafik Sergisi Afişi

Layer_17

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar o film şeridinin içinde sergilenen resimlerden bazıları olcak,bide yeni farkettim tarihin yanında bir çizgi var,pcyi formatladım photoshop yüklenmiyor o yüzden düzeltemiyorum mazur görün Değerli yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Benzer konular

designeer_hsn

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.designerhsn.com
bence lens olayını kaldır Yılsonunda Y kopuk duruyor espas hatası var bu arada film şeridinde resimlerde grafikle alakalı bir resim göremedim....Karakterinde değişmesi gerekiyor daha iyi bir çalışma olabilir iyi çalışmalar başarılar

Layer_17

🏅Acemi Tasarımcı🏅
s

bence lens olayını kaldır Yılsonunda Y kopuk duruyor espas hatası var bu arada film şeridinde resimlerde grafikle alakalı bir resim göremedim....Karakterinde değişmesi gerekiyor daha iyi bir çalışma olabilir iyi çalışmalar başarılar

Yorumunuz için teşekkür ederim ama dedimya film şeridinin içinde çalışmalar olacak pcyi mecburen formatladığım için yarım kaldı sizden değişik fikirler alırım die düşündüm çalışma bitmeden,yorumlarını dikkate alacağım tekrar teşekkür ederim kardeşim

medyaajans

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ya bence seriye yarasır daha tasarımcıl bişe olmalı hayal gücünü kullanmalısın bana göre kolaya kaçmıssın ama emeğine sağlık