Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafik tablet alıp çizim yapmak istiyorum

antidh

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaşlar foruma yeni kayıt oldum. Küçük yaştan beri hiçbir eğitim almadan çizim yapıyorum hayatım gibi diyebilirim. Kağıt üzerinde çizim yapmayı bırakıp, pc üzerinde çizim yapmak istiyorum. 150 TL'ye kadar bütçe ile tablet alacağım. Bu fiyata en iyi tablet önerileriniz ne olur? Yada kullanıp ta memnun olduğunuz tablet nedir?

Bir kaç çizimim;
dpqtn.jpg

dpqs6.jpg

dpqsj.jpg

dpqsw.jpg

dpqt1.jpg

dpqtb.jpg

Yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi forumlar.

antidh

🌱Yeni Üye🌱
Buda bu sabah fare yaptığım çizim. Bu tip çizimler yada kara kalem çizimleri rahat yapabileceğim bir tablet arıyorum.

dpsu7.jpg

UC-LOGIC

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.uc-logic.com.tr
Merhaba,

Öncelikle kalem ile çizim yapıyor olmanız tablet ile çok üst noktalara kolay gidebilmenizi sağlayacaktır.

Laptop ile yanınızda taşıyacaksanız A5 ve A6 modellere bakabilirsiniz çantaya kolayca
sığarlar her yerde çalışabilirsiniz.

Aşağıdaki iki modeli inceleyebilirsiniz zaten forumda UC Logic kullanan arkadaşların yaptığı çizimlerde var fikir vermesi açısından

TeknoBiyotik: UC-Logic LaPazz Hot Key H640 A6 Grafik Tablet - Grafik Tablet - Çevre Birimleri

TeknoBiyotik: UC Logic Lapazz WP5540 A6 Grafik Tablet - Grafik Tablet - Çevre Birimleri

Outlet üzerinden uyguna alabileceğiniz aşağıdaki ürün var
TeknoBiyotik: UC-Logic HL850 Wireless A5 Grafik Tablet (Outlet) - Outlet

Umarım yardımcı olmuştur.

Teknobiyotik.com UC Logic Türkiye distribütörü Akortek Bilişim'in son kullanıcı satış sitesidir ürüne en kısa sürede ulaşırsınız.

Bu arada 3 adet android tablet hediyeli anketimize katılabilirsiniz.Bu tabletlerden birini kazanırsanız belki bunlarda da çizim yaparsınız

EvoPad_Hediyeli_Anket_Banner_650x300px.jpg

R9720 Quad Core Oyun Performans Videosu on Vimeo

Birol14

🌱Yeni Üye🌱
aynı şekilde ben de arkadaşın aynı durumundayım şuanda tablet bakıyorum

Wacom Bamboo CTL 470K modelini gözüme kestirdim bütçem 300 liraya kadar bundan daha kaliteli bir ürün varsa bildiğiniz yardımcı olurmusunuz