Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

grafik tablet almak istiyorum öneri verebilecek arkadaş varsa çok iyi olur

Kappadoks

🌱Yeni Üye🌱
doğrusunu isterseniz bütçem 1000 lira.grafik pc edermi bilmiyorum ama grafik tablet de olabilir.illustrator kursuna gidecem eylülde.bana önerebileceğiniz grafik tablet, tablet pc önerileri verebilirmisiniz.
bu site güvenlimi arkadaşlar Grafik Tabletler

yada arkadaş amerikada.gelirken getittirebilirim.çok fiyat farkı oynayacaksa getittireyim diyorum.önerilerilerinizi tavsiyelerinizi bekliyorum.

ahmedylmz

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
altairdesign.co
wacom intuos 5 large olabilir mesela???
amerikadansatınal diye bir site var oraya 30-40 dolar gibi bir para vererek
2 yıl amerika garantisi olan ürünü Türkiyeye 510 dolara getirebilirsin (931 tl yapıyor şuan)...
Ve garanti olayından çekincen olur diye söylüyorum wacom'un 2 yıl içinde bozulacağını hiç sanmıyorum...
https://www.wacom.com/en/products/intuos/large.aspx
https://www.amerikadansatinal.com/ güvenilir bir site ve en ucuzu...

senin için hesapladım kargo ücreti $39.00 dolar standart üye elit üyede $32 dolar.... Çok alışveriş yapmayacaksan elit üye olmana gerek yok...
Sitenin bir çalışanı filan değilim yanlış anlaşılmasın :)

nehars

🌱Yeni Üye🌱
ben satıyorum hocam bir tane wacom intuos4 small grafik tablet sıfır ve fiyatı 470 tl

burnboyy

🌱Yeni Üye🌱
SADECE 2 KEZ ÇİZİM YAPILMIŞTIR ÇOK TEMİZDİR 2 YIL GARANTİSİ VARDIR, KUTUSUYLA BİRLİKTE.
ALDIĞIMDA 510 TL İDİ 300 TL DÜŞÜNÜYORUM FİYAT OLARAK ANCAK PAZARLIK AÇIKTIR, İŞ DEĞİŞTİRMEMDEN DOLAYI VE MADDİ OLARAK İHTİYACIMDAN DOLAYI SATIYORUM YOKSA SATMAZDIM

İLGİLENİRSEN>> vvvstronger@hotmail.com VEYA PM

https://www.photoshopmagazin.com/uploaded_files/f1bdcbbcba1b46_4a87e6b181e2d0dd1764a4764.jpg

Teknik ÖzelliklerAktif Alan: 30.5 x 22.9cmBasınç Seviyesi: 1024Rapor Hızı: 200 rpsÇözünürlük: Max. 4000 lpiKalem Eğim Algılama: Maksimum 60° - DikeyDoğruluk: ±0.01 inchArayüz: USBTablet Boyutu: 382.6 x 358.6 x 31.3 mmTablet Ağırlığı: 1007 gr

Aksesuarlar 1 adet P23 kalem (1000+ saat kullanım)1 adet 3 tuşlu mouse (tablet yüzeyinde kullanım için)1 adet kalemlik

UC-LOGIC

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.uc-logic.com.tr
Grafik tablet konusunda detaylı teknik bilgi edinebileceğiniz incelemeleri okuyabilirsiniz.

UC-Logic Lapazz TWHA60 İncelemesi | BasÇek

Eğer yeni başlıyorsanız pahalı bir model almadan uygun bir ürünle başlayabilirsiniz.

UC Logic WP8060 ve H640 gibi uygun ve taşıması kolay modellerle her türlü çizimi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Aklınızda olan tüm tabletleri aşağıdaki sitemizde yanyana dizip detaylı kıyaslayabilirsiniz.
TeknoBiyotik: Grafik Tablet - Çevre Birimleri

uc_h640_icresim1.jpg

uc-wp8060-tab08_icresim1.jpg

Umarım yazdıklarımız yardımcı olmuştur.