Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafik tablet aracı hakkında sorum olacak?

saxahan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.yunusalkan.com
Arkadaşlar adobe photoshopta elle çizim yapabilmek için sanırım grafik tablet denen araçlar kullanılırmış.Biraz araştırma yaptım.Aşağıdaki linkte grafik tabletler var.
benim sorum şu olacaktı.Bu donanım parçaları adobe phoshop ile birebir uyumlu mudur?Uyumlu değilse acaba nerden temin edebilirim?Cevapları bekliyorum.

DeFacto

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bütün Grafik tabletler Photoshopla uyumludur.. Ben şimdiye kadar iki tablet kullandım sorun yok... hatta biliyorsundur belki mause ile yaptığından daha fazla iş yapabiliyorsun kaleminin ucu basınca duyarlı olduğu için bastırdıkça ucunu zemine doğru fırça ebadın otomatik olarak büyür ve küçülür...... Sorun olmaz...

DeFacto

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ucuz etin yahnisi yenmez...Unutmayalım ...

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
Grafik tablet bir çeşit mouse dir ve pc nizde kurulu tüm programlarla entegre çalışır. sadece photoshop değil adobe illustrator, corel painters, artrage, twisted brush gibi bir çok programla eğer el beceriniz iyiyse çok güzel işler çıkarabilirsiniz.
Altta piyasada bulunan en ucuz grafik tabletlerden biri olan uc-logic wp8060 ile yaptığım birkaç örnek ekledim.

naturmort.jpg

greeneye.jpg

nosmo.jpg

igoala

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
benim de böyle birşeye ihtiyacım var tavsiye edebileceğiniz bi marka ya da nereden temin edilebilir, bir fikri olan varsa bana dönebilir mi acaba?

asdf29

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.asdf29.net
benim de böyle birşeye ihtiyacım var tavsiye edebileceğiniz bi marka ya da nereden temin edilebilir, bir fikri olan varsa bana dönebilir mi acaba?

evet bu konuda daha ayrıntılı bilgi verebilecek olan var mı, fiyat olayı pc ile uyumluluk olayı vs..

josef29

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.bayrakci.com
AÇikcasi Bu Tablet Olayini Yillar Yillar Once YapmiŞtim Ozaman Çok Pahaliydi Bence Kaliteden Taviz Vermeyin Aradiginizdan Daha Çok Şeyleİ Bulucaksiniz Önce Kalİte :)