Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafik tabletimle ilk çalışmam - Medosanart

medosanart

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
medosanart.blogspot.com
Lapazz wp8060 aldım geçen hafta, deneme amaçlı bir çalışma yaptım. Kousu yok ilk başta bir mum çizdim ve sonra aklıma geldikçe bişeyler ekledim.

Untitled-1%2Bcopy.png

@l!

🏆Pro Tasarımcı🏆
medosanart mesleğinizi merak ettim söylermisiniz

medosanart

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
medosanart.blogspot.com
medosanart mesleğinizi merak ettim söylermisiniz

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi okudum. Kısaca bilgisayar öğretmenliği diyorlar. Daha mesleğe atılamadım. KPSS engeline takıldın :D Şimdi evde KPSS çalışıyorum. Gece 12 den sonra kendime internet, çizim ve kişisel eylencem için ayırıyorum. Grafikle uğraşmayı seviyorum :D Profesyonel değilim yavaştan atılayım dedim. Çocukluktan beri kitap defterlerime karalamalar yapıyordum. Elektrogame isimli bir oyunun haritalarını düzenledim (Ünv hocamın doktora tezi için). :D Birkaç ufak tefek işim de oldu :D :D işte böyle...

Chymera teşekkür ederim yoorumun için. :)

@l!

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi okudum. Kısaca bilgisayar öğretmenliği diyorlar. Daha mesleğe atılamadım. KPSS engeline takıldın :D Şimdi evde KPSS çalışıyorum. Gece 12 den sonra kendime internet, çizim ve kişisel eylencem için ayırıyorum. Grafikle uğraşmayı seviyorum :D Profesyonel değilim yavaştan atılayım dedim. Çocukluktan beri kitap defterlerime karalamalar yapıyordum. Elektrogame isimli bir oyunun haritalarını düzenledim (Ünv hocamın doktora tezi için). :D Birkaç ufak tefek işim de oldu :D :D işte böyle...

Chymera teşekkür ederim yoorumun için. :)

anladım peki iyi eğlenceler size :)

pramier

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çok başarılı bi çalışma olmuş. Yani profesyonel değilsiniz ama davinci gibi çizimler yapıyorsunuz. İçiminizdeki yeteneğin farkındamısınız bilmem ama çalışmanız büyüleyici olmuş. Bu arada hangi programda yaptıınz bunu? Başaılar.

medosanart

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
medosanart.blogspot.com
Hayatımda aldığım en güzel yorum :) ama alay gibi geldi bana :D o kadar da etkileyici oluğunu sanmıyorum :D

teşekkür ederim
+rep :D :D

blueturk

🌱Yeni Üye🌱
selamlar..

çalışmanızda ışığın dağılım biçimi gayet iyi.

objelerin anatomisi ve dokusu zamanla gelişecektir elbet. yalnız kullandığınız renklere biraz daha dikkat etmenizi öneririm. mumun altındaki yeşil, kompozisyonun geneline göre fazla çiğ.

asla hevesinizi kırmak istemem lakin Da Vinci benzetmesine maalesef katılamayacağım.

lakin başlangıç için gayet başarılı, hele desen eğitimi almadan yapılmış bir çalışma için çok başarılı.

iyi çalışmalar dilerim, umarım cesaret kırıcı olmamıştır.

:)

blueturk

🌱Yeni Üye🌱
selamlar..

çalışmanızda ışığın dağılım biçimi gayet iyi.

objelerin anatomisi ve dokusu zamanla gelişecektir elbet. yalnız kullandığınız renklere biraz daha dikkat etmenizi öneririm. mumun altındaki yeşil, kompozisyonun geneline göre fazla çiğ.

asla hevesinizi kırmak istemem lakin Da Vinci benzetmesine maalesef katılamayacağım.

lakin başlangıç için gayet başarılı, hele desen eğitimi almadan yapılmış bir çalışma için çok başarılı.

iyi çalışmalar dilerim, umarım cesaret kırıcı olmamıştır.

:)

medosanart

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
medosanart.blogspot.com
Yorumun için teşekkür ederim. Bluetürk
Yorumunda yıkıcı hiçbir söyleyiş yok. Gayet yapıcı ve onarıcı bir yorum.
Da vinci olayına bende katılmıyorum zaten :)
Eğitim 0 bu gidişlede uzun bir süre alamam. Bu yüzden kendim takılıyorum işte.

Yeni çalışmalar geliştirecek inşallah.

pramier

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaşım, yazdığım yorumda hiçbir ciddiyetsizlik yoktur. Davinci benzetmesi benim şahsi fikrim. Ben çok etkilendim çalışmadan. Eğitim almamış olmanız ve genç bir yetenek olmanız da ayrı bir güzel. Daha da ileri giderek Davinci'den neden iyi olmayasınız? Kendimize güvenmemiz ve inanmzmız bu yolda unutulmaması gereken en önemli etken. Böyle güzel bir işi Türki'ye de kaç kişi yapabilir. Elbette ilerisi için müthiş bir başlangıç yapmışsınız. Ben sizin bu çalışmanızı görerek ileride yapabileceğiniz güzel işleri göre biliyorum. Bence çalışmada hiçbir kusur yok fazlası var. Başarılar diliyorum.

medosanart

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
medosanart.blogspot.com
İşte şimdi tam oldu. Çok teşekkür ederim yorumunuz için. Çalışmam şu an için o kadar kaliteli değilde birden öyle bir yorum görünce alaycı bir yorum sandım. Fakat şimdiki yorumunuz olanların geleceğe dair olduğunu belirtiyor, Bu daha gerçek :)

Teşekkür ederim

emrah40

🌱Yeni Üye🌱
medosanart blog unda var galıba senın denk geldıde oradada paylamıssın

BlueX

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.bluexdesign.com
güzel bir çalışma.
zamanla dokularda gelişecektir.
ben tabletimi alınca rakip olarak uğrucam sana :D

medosanart

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
medosanart.blogspot.com
Dostum yeni gördüm cevabını kusura bakma. :(
Ben aslında almak istediğim tableti alamadım :D
netten alacaktım 25 lira havale masrafı geliyordu, gezdim Bursada yatan computer :D dan
lapazzın wp8060 modelini aldım 200 kaime :D elden trink para :D işimi görüyor Allah'a şükür :D