Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafik tasarım bölümü yardm ltfn ?

3Dreamer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ben bu sene össdn sonra istediğim bölüm gelmezse grafiğe gitmeyi dusunuyorum photoshop vb.programlar kullanıyorum ama bu özel yetenek sınavları aklımı karıstırıyor yazın kursa gitmeyi dusunuyorum sizce kursa gitsem calıssam kazanma sansım ne olabilir + grafik bölümü olan ünv.ler özel yetenek sınavı hepsinde aynı sorularmı oluyor tüm ünv. girme sansımız aynımı yoksa bi hacettepeyle bi süleyman dmrel ünv. farklımı :worried:

tecrübeli abilerimden yorummm yardım bekliyorum

Gülsüm ÖZER

🏆Pro Tasarımcı🏆
Sayın 3Dreamer
arka arkaya aynı içerikli mesajların gönderilmesi yasaktır! Aklınıza sonradan bir şey gelirse, yanlış yazdığınız bir şeyi ya da yanlış grafikleri mesaj içeriğinden düzenlemek için mesajınızın altında cevap yoksa mesajınızda ki DÜZELT butonuna tıklayarak ekleme yapınız.

Lütffen forum kurallarını okuyunuz.

macscream

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
gül_love sen yapma bari böyle :D iğğğ yani.. iğğ yazdım ama şimdi sen türkçemizi kirletmeyelim diyeceksin... kusura bakma yani bu açıklamaya ancak bu yazılır diye düşündüm...

Arkadaşın sorusuna gelecek olursak sadece tecrübeli abiler değil tecrübeli ablalarımızda mevcut...

yetenek sınavlarına hazırlanmalısın yani kurstan yardım alarak veya değil ama bi şekilde hazırlanmalısınız... siz şu an sanırım öss ye hazırlanıyorsunuz yani başka bi bölüm düşündüğünüz içinde iyi hazırlandığınızı düşünüyorum yetenek sınavlarında da öss de aldığınız puanlar bayağı bi faydalı olabiliyor.. o yüzden avantajlı olabilirsin öncelikle iyi bi puan alıp yetenek sınavlarına gelceksin yetenek sınavındada soru olmaz yetenek olur :D yani yazılı gibi bi durum yok Desen ve tasarım cizimleri yaptırılacak bi kurstan bilgi al derim ben başarılar.

Gülsüm ÖZER

🏆Pro Tasarımcı🏆
gül_love sen yapma bari böyle :D iğğğ yani.. iğğ yazdım ama şimdi sen türkçemizi kirletmeyelim diyeceksin... kusura bakma yani bu açıklamaya ancak bu yazılır diye düşündüm...

Forumun belli kuralları var ve hepimiz buna uymak zorundayız. Gelen arkadaşları da elimden geldiği kadar bilgilendirmeye çalışıyorum. Ben de buraya ilk üye olduğum zamanlar bu şekilde yanlışlıklar yapıyordum çok doğal. Senin de neden böyle bir tepki verdiğini kavrayamadım.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ben bu sene össdn sonra istediğim bölüm gelmezse grafiğe gitmeyi dusunuyorum photoshop vb.programlar kullanıyorum ama bu özel yetenek sınavları aklımı karıstırıyor yazın kursa gitmeyi dusunuyorum sizce kursa gitsem calıssam kazanma sansım ne olabilir + grafik bölümü olan ünv.ler özel yetenek sınavı hepsinde aynı sorularmı oluyor tüm ünv. girme sansımız aynımı yoksa bi hacettepeyle bi süleyman dmrel ünv. farklımı :worried:

Orası olmassa burası olsun mantığıyla yaklaşırsan sonuç senin için hüsran olabilir..Hayatında 1 gün dahi çalışmış sayılmamak için sadece sevebileceğin bir iş yapman lazım. Kendine bir yol belirle ve sadece ne yapmak istediğine karar ver.
Ha illaki yetenek sınavlarına gireceğim diyorsan, senin gibi kurs, ders alıpta varsa yeteneğini konuşturacak çok kişi var..Tavsiyem istediğin bölüm için biraz daha derslerine çalışman..

macscream

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Forumun belli kuralları var ve hepimiz buna uymak zorundayız. Gelen arkadaşları da elimden geldiği kadar bilgilendirmeye çalışıyorum. Ben de buraya ilk üye olduğum zamanlar bu şekilde yanlışlıklar yapıyordum çok doğal. Senin de neden böyle bir tepki verdiğini kavrayamadım.

3Dreamer arkadaşımız forumda nasıl davranacağım diye sormamış gül-love arkadaşım benim anlamadığımda insanların yardım istediği konuda değilde bazı kurallar konusunda bilgi vermek. Keşke arkadaşı kurallar konusunda bilgilendirirken yardımı konusundada bi kaç şey yazsaymışsın..

Gülsüm ÖZER

🏆Pro Tasarımcı🏆
3Dreamer arkadaşımız forumda nasıl davranacağım diye sormamış gül-love arkadaşım benim anlamadığımda insanların yardım istediği konuda değilde bazı kurallar konusunda bilgi vermek. Keşke arkadaşı kurallar konusunda bilgilendirirken yardımı konusundada bi kaç şey yazsaymışsın..

Ben henüz stajerim. Arkadaşa tabiki yardımcı olmak isterim.
Burada bilen kişiler varken neden eksik ya da yanlış bir bilgi vereyim ki...

Son düzenleme:

3Dreamer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Orası olmassa burası olsun mantığıyla yaklaşırsan sonuç senin için hüsran olabilir..Hayatında 1 gün dahi çalışmış sayılmamak için sadece sevebileceğin bir iş yapman lazım. Kendine bir yol belirle ve sadece ne yapmak istediğine karar ver.
Ha illaki yetenek sınavlarına gireceğim diyorsan, senin gibi kurs, ders alıpta varsa yeteneğini konuşturacak çok kişi var..Tavsiyem istediğin bölüm için biraz daha derslerine çalışman..
kardesim ben photoshopta cizim yapabiliroyum diger programlarla ilgili bilgimde mevcut bilgisayarda portre cizer gibi ciziyorum calısmalarımdan eklediklerimde war kara kalem desen yine bir sürü calısmam war yetenegim oldugunu düsünüyorum elbette geri zekalı degilim bi kac günlük sıfırdan kursla grafik bölümüne girecegimi düsünmüyorum güvendigim icin yazdm+ icinde bulundugum durumu bilmeden görmeden orası burası mantık subu konusma ynede teesekür ederm fikirlerin icin saol

Sayın 3Dreamer
arka arkaya aynı içerikli mesajların gönderilmesi yasaktır! Aklınıza sonradan bir şey gelirse, yanlış yazdığınız bir şeyi ya da yanlış grafikleri mesaj içeriğinden düzenlemek için mesajınızın altında cevap yoksa mesajınızda ki DÜZELT butonuna tıklayarak ekleme yapınız.

Lütffen forum kurallarını okuyunuz.

afedersinizzz aa cok özür dilerim moderatör adayısınız galiba cok cok üzgünüm heralde böyle yapmam sizi derinden etkiledi pardonnnn iyki warsın yani cok tesekkür ettm

mg87

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.minikayaklar.com
sayın 3D soruna şöyle bir açıdan daha bak. Yeteneğinin olması dışında, bunu yapmaktan ne kadar keyif alıp almadığına bak bence. Bu iş birazcık da yaratıcılık istiyor tabii, farklı bakış açısı, bilinen şeylerin dışında, kısacası kendine özgü bir tarzının da olabilmesi gerekiyor. Bu seni daha fazla heyecanlandıracaktır. E haliyle bu da kursla olabilecek bir şey değil, kendini tanıyıp keşfetmeyle alakalı.
Onun dışında, üniversiteden üniversiteye diploma farkını tabii ki göz ardı etme. Çünkü firmalar (benim bildiğim kadarıyla) diplomalarla da ilgileniyorlar. Yani nereden mezun olduğun önem kazanabilir.
Benden bu kadar. Sana kolay gelsin... :smile:

grafikçe_

♾️Grafik Gurusu♾️
umarım senin için hayırlısı olr..tabi bu bölümü alternatif yada hiç olmazsa bu bölümü bari okurum gibi tavrın biraz garip doğrusu..

3Dreamer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
MG87 önclkle cevp icin saol. tabiki bu işten zevk alıyorum yaptığım calıma vei tasarımlarda gercekten beğeniliyor iyi yorumlar alıyorum benim grafik bölümünü secmemde yaptığım calısmaları bi resim öğremeni gorms ondan sora uzun sohbetlerr ordan gelio ellede cize biliyorum photoshoptada cizebiliyorum karakalem vb.seyleri simdi calısmalarada basladm bakalm yaza Konyada kursa gitcm olr ins