Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafik Tasarım Kursu Önerisi

pssmst

🌱Yeni Üye🌱
Selam arkadaşlar. İleri seviyede Grafik tasarım öğrenmek istiyorum.

temel olarak photoshop bilgim var. bir kaç kurs araştırdım ama yorumları okuyunca tereddütte kaldım..

ne yapsam bilemedim. kendim geliştirmeye kalksam ne kadar geliştirebilirim. sonuçta sadece photoshop bilerek bir firmaya giremiyorsunuz.. bu yüzden kursun daha yararlı olacağını düşünüyorum..

bir de şu kursa gittim çok memnun kaldım diyenler varsa veya tam tersi onlarda yorumlarını esirgemesin lütfen..

aranızda özel ders veren de vardır mutlaka onlar da yazabilir..

bu arada istanbul / anadolu yakasındayım.

yorumlarınız, bilgileriniz için teşekkürler.

Benzer konular

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yanlış hatırlamıyorsam; sitemizde bu konu daha önce zaten açılmıştı :)
Lütfen önce arama yapalım...

Bilişim eğitim merkezi ni tercih edebilirsiniz
Ben çok memnun kalmıştım
Kadıköyde de şubeleri var
Saygılar

pssmst

🌱Yeni Üye🌱
evet 2 tane konu var toplam ikisini de okudum. ama okuduklarımdan bir sonuca varamadığım için konu açmak zorunda kaldım..

önerin için teşekkürler. değerlendireceğim.

atibin

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

Kurs yerine bu işin okuluna gitmek daha iyi bir fikir olabilir.
Sonuçta hiç bir kurs grafik eğitimi 1-2 ayda veremez. Verdiklerinde de ortalıkda malesef ortalıkda kendini grafiker zanneden gençler dolaşır....

pssmst

🌱Yeni Üye🌱
okuluna gitme imkanım yok malesef..

bu yüzden kurs daha yatkın bana.. özel ders veren de olabilir tabi.

onruynk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.onuruyanik.com
Marmara üniversitesinde grafik bölümü öğretim üyesi (ismini hatırlayamadım) güzel sanatlara hazırlık kursu veriyor. Kursu veren sonuçda grafik bölümü hocası ve o bölümede yetenek sınavıyla alınılıyor. haftada 2 gün kurs, fiyatıda ayda 300 lira eğer 4 yıl grafik okurum çalışırım başarırım ve vaktimde var dersen cazip gelebilir belki...

DilekFerhan

🌱Yeni Üye🌱
Önce Grafik tasarım eğitimi veren bir kursa gittim, yetersizliğini bizzat tecrübe edip çok zor şartlar altında da olsa güzel sanatlar fakültesine girip garfik tasarım bölümünü bitirdim. Dışarıdan yorum yapmak kolaydır, senin şartlarını bilmeden hemen akıl veremem ama kurs veya özel ders ile iyi bir noktaya gelme şansın pek yok, bunu sadece yukarıda belirttiğim tecrübeme dayanarak, zaman ve para kaybetme ihtimalin endişesiyle yazıyorum. Sorun maddi ise bizim okullar bir yandan serbest çalışmaya da elverişlidir. Bunu bir düşün derim. Yine de şartların gereği kararlılıkla kendimi dışarıdan geliştiricem dersen grafik programları ve temel grafik tasarım bilgisi konularında özel ders ile bilgimi sana aktarmaya çalışırım, ama buna rağmen yine de fakülteye hazırlan derim. dilfer78@gmail.com

Songul Bekler

🌱Yeni Üye🌱
bende istediğim gibi bir bölüm okuyamadım. su ürünleri mezunuyum..ama sonra grafiker olmak istedim zaten hep aklımda vardı..araştırdım basit bi kursa gitsem olmazdı adam gibi bir eğitim almak istediğim için içinde temel sanat, reklamcılık, kampanya tasarımı, consept oluşturma, tasarım yönetimi gibi konular var ve deslere art directorlerden aşağısının girmediği KARİYERİST bilgi teknolojileri akademisinin Grafik Tasarım ve Görsel İletişim Bölümüne gittim. Herşey istediğim gibi ilerledi..Eğitimin kalitesi en üst seviyede, bu iş program öğrenmekle bitmiyor..yada pc mac makinalarda öğrenin diyenler oluyor bu iş pc ya da mac de öğrenmekle bir anlam ifade etmiyor...varsa yoksa portfolyo iyi bir iş portfolyosu yoksa iş bulamassınız..biz eğitim boyunca hep proje yaptık, gerçek işlerin projelerini dikkatinizi çekerim..bu bizim hem eğitim almamızı hemde staj görmemizi sağladı. eğer böyle bir eğitim olmasaydı motomot bir eğitim ile iş bulmamız imkansızdı..bunu piyasaya adım atınca anlıyosunuz...KARİYERİST benim hayatımı değiştirdi..bir meslek öğrendim ama gerçekten öğrendim..

belmacan

🌱Yeni Üye🌱
Selam arkadaşlar. İleri seviyede Grafik tasarım öğrenmek istiyorum.

temel olarak photoshop bilgim var. bir kaç kurs araştırdım ama yorumları okuyunca tereddütte kaldım..

ne yapsam bilemedim. kendim geliştirmeye kalksam ne kadar geliştirebilirim. sonuçta sadece photoshop bilerek bir firmaya giremiyorsunuz.. bu yüzden kursun daha yararlı olacağını düşünüyorum..

bir de şu kursa gittim çok memnun kaldım diyenler varsa veya tam tersi onlarda yorumlarını esirgemesin lütfen..

aranızda özel ders veren de vardır mutlaka onlar da yazabilir..

bu arada istanbul / anadolu yakasındayım.

yorumlarınız, bilgileriniz için teşekkürler.

sana bilişim eğitim merkezini öneririm kadıköyde şubesi var . Şuanda kariyer kart gibi bi kampanyaları eğer sahip olursan 1 ya da 2 yıl istediğin eğitimi alabiliyorsun.

korhanyilmaz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ozaman özel ders almanı tavsiye ederim. konusunda çok uzman arkadaşlar var kurstan daha faydalı olacaktır.

falconutero

🌱Yeni Üye🌱
Başarısoft'a bak

Ben başarısoft'a gtimiştim Doğan Hoca vardı.Karşıda da bir yerde kurs verdigini duymuştum.Masa üstü yayıncılık istiyorsan tavsiye ederim.

artberk

🌱Yeni Üye🌱
Doğan Hoca nerdeyse orası

Ben başarısoft'a gtimiştim Doğan Hoca vardı.Karşıda da bir yerde kurs verdigini duymuştum.Masa üstü yayıncılık istiyorsan tavsiye ederim.

Ben de TABA Kariyer akademisinde Doğan Hoca'dan ders aldım.Hakikaten cok verimli oldu.Sonra Başarısoft'ta gittiğini biliyorum.Zor hocadır ama sonuna kadar gider öyle laf olsun diye ders işlemez tasarımın ilkeleri,cizim teknikleri falan deyip 50 saati doldurmaz.baştan sona programların en ince detaylarını öğrenirsiniz.Ama size tavsiyem ders kacırmayın toparlaması zor oluyor.

berdanefe

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar bütün kursları gezdim saolsun BİLGE ADAM sadece parayı alana kadar eğitimden bahsediyo parayı verdikten sonra umrunda değilsin arkadaş tavsiesi üzerine Vektörel Bilişime gittim o gün Grafik Tasarım dersi varmış misafir olarak girdim derse dedikleri herşey az gelir öğretmenler birebir anlatır gibi ilgileniyolar hiç bilmediğim halde öğrenebileceğime eminim ben sadece araştırmaya gitmeme rağmen hemen çay söylediler ankaradaki bütün kurumları gezdim misafirperverliği muhteşem biyer tavsiye ederim gidip görüşün hak vereceğinize eminim.

graphicer5

🌱Yeni Üye🌱
Grafik tasarım kursu için Kariyeris var kadıköyde. Eğitimleri tasarım ve resim eğitimiyle beraber veriyor. 3Dmax indesign shop yazılım baya sağlam bi eğitimleri var .

haydar06

🌱Yeni Üye🌱
grafik tasarım kursu arıyorum

arkadaşlar bana önerebileceğiniz grafik tasarım kursu var mı acaba? birkaç yer araştırdım şu an aklıma yatan Vektörel Bilişim var ama giden var mı aranızda?

zenan06

🌱Yeni Üye🌱
haydar06 arkadaşım sana tek tavsiye edebileceğim kurs Vektörel bilişimdir. EN azından gidip görüş hocalarıyla konuş. uzman hocalarla çalışıyorlar ve çok disiplinli.geçen yıl ordan eğitim almıştım çok memnun kaldım.

weapon

🌱Yeni Üye🌱
ben vektörel bilişim e gittim gayet güzel tavsiye ederim şuan bir işe girdim çalışıyorum aldığım sertifika çok işime yaradı, derslerde yaptığımız projeler olsun bunlar hep refarans olarak gösterdim

Sinem1sinem

🌱Yeni Üye🌱
Ankarada vektörel bilişimi öneririm arkadaşlar bende oradan eğitim aldım çokda memnun kaldım