Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafik Tasarım Uzmanı - Ankara

CETE

🌱Yeni Üye🌱
Grafik Tasarım Uzmanı

Program/Seviye: * Photoshop, indesign, illustrator, after effects, flash, 3ds Max ya da benzeri ürünleri iyi kullandığını düşünen ya da bunlar neki 5 dakkalık iş ben tasarıma bakarım gerisi fasafiso diyecek kadar 'kendine güvenen'

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Alanında Türkiye'nin seçkin / ödüllü ajanslarından birisi olan, Kamu ve özel sektörde 500'e yakın özel müşteriye özel çözümler üreten 'ÇETE Interactive Agency' bünyesinde çalışmak üzere

• Bıktım artık özel işler yapmak istiyorum
  • Bu tür işlere nekadar daha sabretmem gerekiyor
  • A A nekadar güzel bir iş, neden ben de böyle projelerde çalışamıyorum
  • Neden kimse benim fikirlerine değer vermiyor
  • Ödül almak istiyorum, ünlü olmak istiyorum, en iyisi ben olucam
  • Bana güvenin müşteri bunu sevecek, olmazsa herşeyi baştan ben yapıcam diyecek kadar 'sorumluluk sahibi'

• Arkadaşlar bakın bişey gördüm, süperrr, neden biz de yapmıyoruz , hatta bakın ben denedim fena da olmadı diyecek kadar 'araştırmacı'
  • Pazartesiye yetişmesi lazım ama haftasonu dalışa gidecem, bunu benim için yaparsan haftaya bütün çaylar benden diyecek kadar 'organizatör'
  • Ödülü bu defa onlar kapmış, ama abi süper iş çıkarmışlar, daha çok yolumuz var diyecek kadar 'haddini bilen'
  • Hiçbirşey bilmiyorum gibi geliyor, siz ne derseniz yapacağım, çaylağım işte kabul ediyorum diyecek kadar 'teslim olabilecek'
  • -Bu kahve kimin -Senin, 20 dakika önce getirdim -Hadi yaa niye görmedim ben seni diyecek kadar 'işine konsantre'

• Ya da bunlardan hiçbirisi değilim ama olmak istiyorum diyebilen

Cümlelerinin bir ya da birden fazlasını sıklıkla kuran ya da kendisinde öyle bir potansiyel gören takım arkadaşları arıyoruz..

E-posta: hrm@ce.com.tr

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

CETE

🌱Yeni Üye🌱
CETE Interactive-Grafik Tasarım Uzmanı - Ankara

CETE Interactive-Grafik Tasarım Uzmanı

Program/Seviye: * Photoshop, indesign, illustrator, after effects, flash, 3ds Max ya da benzeri ürünleri iyi kullandığını düşünen ya da bunlar neki 5 dakkalık iş ben tasarıma bakarım gerisi fasafiso diyecek kadar 'kendine güvenen'

* Bana güvenin müşteri bunu sevecek, olmazsa herşeyi baştan ben yapıcam diyecek kadar 'sorumluluk sahibi'

* Arkadaşlar bakın bişey gördüm, süperrr, neden biz de yapmıyoruz , hatta bakın ben denedim fena da olmadı diyecek kadar 'araştırmacı'

* Pazartesiye yetişmesi lazım ama haftasonu dalışa gidecem, bunu benim için yaparsan haftaya bütün çaylar benden diyecek kadar 'organizatör'

* Ödülü bu defa onlar kapmış, ama abi süper iş çıkarmışlar, daha çok yolumuz var diyecek kadar 'haddini bilen'

* Hiçbirşey bilmiyorum gibi geliyor, siz ne derseniz yapacağım, çaylağım işte kabul ediyorum diyecek kadar 'teslim olabilecek'

* -Bu kahve kimin -Senin, 20 dakika önce getirdim -Hadi yaa niye görmedim ben seni diyecek kadar 'işine konsantre'

** Ya da bunlardan hiçbirisi değilim ama olmak istiyorum diyebilen

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Alanında Türkiye'nin seçkin / ödüllü ajanslarından birisi olan, Kamu ve özel sektörde 500'e yakın özel müşteriye özel çözümler üreten 'ÇETE Interactive Agency' bünyesinde çalışmak üzere

* Bıktım artık özel işler yapmak istiyorum
* Bu tür işlere nekadar daha sabretmem gerekiyor
* A A nekadar güzel bir iş, neden ben de böyle projelerde çalışamıyorum
* Neden kimse benim fikirlerine değer vermiyor
* Ödül almak istiyorum, ünlü olmak istiyorum, en iyisi ben olucam

Cümlelerinin bir ya da birden fazlasını sıklıkla kuran ya da kendisinde öyle bir potansiyel gören takım arkadaşları arıyoruz..

E-posta: hrm@ce.com.tr