Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafik Tasarımcı Aranıyor - Türkiye Geneli

ersoyunus

🌱Yeni Üye🌱
Grafik Tasarımcı Aranıyor

Program/Seviye: İyi derecede; Adobe Illustrator,
Adobe Indesign,
Adobe Photoshop,

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Dışarıda ne işin var

İçeride sana mutlu günler vaat ediyoruz. Muhabbet iyi, işler coşkulu, bahçenin yazı başka kışı başka keyifli, Nazmiye Abla’nın yemekleri nefis, müşteriler en güzelinden…
Dışarısı çok sıcaktır şimdi. Gel sen içeriye, grafik tasarımcımız ol.
Hayalimiz şu ki; yeni nesil bütün grafik programlarını tıkır tıkır kullanabiliyor ol, ajanslarda daha önce çalışmış ol, ziyadesiyle yaratıcı ol, neşeli ol, çalışkan ol, uyumlu ol…

E-posta: info@ajansgusta.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

futurist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
gördüğüm en ilginç ilan.

had

🌱Yeni Üye🌱
2 buçuk senedir Ankara'da yerel gazetecilik yapıyorum. Adım Zehra Hüyük.Gazete baskılı ve internet üzerinden haber portalı yürütüyorum. buradaki görevim sadece muhabirlik değil. aynı zamanda reklam çalışmaları kartvizit broşür afiş de hazırlamak. ve gazeteyi baskıya hazır hale getirmek.Aynı zamanda bir yazarım. indesing, corel illistratör, programlarında temeli olan iyi derecede photoshop programına hakimim. Huzur varsa yaratıcılığı üst seviyeye çıkartabilecek kapasitedeyim. İşi iş gözlüğünden ziyade aşık olduğum için yapar ve çıkan şeylere eleştiri gelsin isterim. perdem düz değil her yöne doğru açılır. Ama imkanlarım doğrultusunda rahat olduğum söylenemez. Kısa ve öz yardımmm edin iş arıyorum. bulunduğum yerden çalışabilir yada bizzat gelebilirm.

futurist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ne şirinsiniz sizler böyle :)) benimde sizlerle çalışasım geldi