Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafik Tasarımcı Arıyoruz ! - Kocaeli

Evreka Reklam

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.farkedil.com
Grafik Tasarımcı Arıyoruz !

Program/Seviye: Corel Draw a hakim yardımcı olarak Photoshop, Illustrator veya benzeri programlar hakkında bilgi sahibi...

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Biliyoruz ki ! bir sürü programı nerdeyse blok flüt gibi kullanabilen bir sürü arkadaş bulup onlarla çalışabiliriz. Belki bir sürü ödüller almış olabilirler ! Hatta çok havalı yerlerde çalışmış çok iyi özgeçmişe sahip arkadaşlar ekibimize dahil olabilir. Ama bizim istediğimiz;

Bizle dostluk kuracak, ajansı kendi firması gibi bilecek, tasarım programların da hala eksikleri olacak, iyi gözlem yapabilecek, başka ajansların işini her zaman kıskanacak, nazlı müşterilerimizin yüzüne gülüp arkasından bizimle müşteriyi çekiştirdikten sonra yine de işi tamamlayacak, bazı günler ofisten sıkılıp bahçeli büyük atölyemiz de imalata yardım etmeye çalışıp orada ki ustaları işten anlamadığı için bunaltacak, çoğu zaman bizim arkamızı toplayacak, yanlış iş sonrasında müşteriye rezil olmamak için suçu tasarımcıya yavaşça pasladığımız da bunu büyük bir erdemle karşılayarak günü kurtaracak profesyonel veya öğrenmeye açık takım arkadaşları arıyoruz.
Ajansımız ne iş yapar / yapmaz ?
Kartvizit için logo yapmaz.
Her zaman müşteriyi haklı bulmaz.
Takım arkadaşlarını kötüleyen personeli barındırmaz.
Çalışma ortamında sigara içilebilen bölümler haricinde sigara içirmez.
Maaşını veriyorum ben ne dersem o olur mantığını hiç sevmez.
Müşterileriyle aile dostu olur.
Çoğu zaman yemekler düzenler herkesi oraya toplar.
Teknolojiyi çok sever, led le yapılacak işlere bayılır.
İşin tamamlandığı günleri tekneyle balık tutarak kutlamayı sever.
En sevdiğimiz iş bizden başka kimsenin yapamadığı işlerdir.

Şartlarımız !
Sigorta, yemek vb... şeyleri söylemeyi doğru bulmuyoruz kalite ne kadar yüksekse o kadar güzel iş çıkar...
Ücreti yüz yüze konuşmak gerek biz biraz parayı severiz ama çalışanın hakkını da biliriz. Sonuç olarak bizler de çalışanız.

E-posta: 3317247@gmail.com

Telefon: 0262 331 72 47

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.