Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafiker aranıyor - Reklam Ajansı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

steven23

🌱Yeni Üye🌱
Lava Ajans :

Vektörel programlara hakim (Illustrator veya Freehand)
Web arayüzü tasarımı (Photoshop veya Fireworks) , kurumsal kimlik , ilan ,vb çalışmaları tasarlayabilecek, kısacasa reklam ajansı grafik ihtiyaçlarını karşılayabilecek,

Beyoğlu - Galatadaki stüdyomuzda tam zamanlı çalışacak, çalışma arkadaşları arıyoruz.

İlgilenenler CV'leri ile birlikte ; info@lavaajans.com adresinden bizimle irtibata geçebilirler.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

skacir

🏅Acemi Tasarımcı🏅
11 Yıllık Profösyonel Grafikerim;

1999 yılı Selçuk Ünv. İletişim Fakültesi Mezunuyum. Değişik Matbaa ve Renkayrımı atölyelerinde 8 yıl çalıştım. 2009 yılından yanada freelance olarak hizmet veriyorum. Şu an grafik tasarım hizmetleri olarak basılı reklam ürünleri, (Afiş, Broşür, El ilanları, Dergi, Gıda etiketleri, Ambalaj tasarımları (IML baskı, Klişe Baskı, Teneke) konusunda profösyonel olarak hizmet vermekteyim.

Özellikle baskı öncesi ve sonrası grafik tasarım hizmetlerinde profösyonel olarak hizmet sunmaktayım.

Kullandığım Programlar:
Macintosh & PC sorunsuz kullanabilmekteyim.
Adobe Photoshop, Adobe Illistrator, Frehand, Corel, Ofis Programları, Fine Reader v.b. meslekle ilgili diğer programlar.

Referanslarım:
Fiat (Koyuncu Otomotiv), Snowraider KYC, Alkaled, Genç Yoğurt, Torku Çikolata, Şekeroğlu ambalaj, Pakset Ambalaj, Cellubor, Superfresh, Enva Gıda, Tabur Gıda (Yörem), Fatih Ofset, Tavek A.Ş. Uysal Kızöğrenci Yurtları, Salur Gıda, Adese AVM, Paksut, Makina Mühendisler Odası v.b.

Sinan Kacır
0537 357 23 58

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...