Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafiker Arıyoruz - Bursa - Bursa

Galileoscr

🌱Yeni Üye🌱
Grafiker Arıyoruz - Bursa

Program/Seviye: Çalışma saatleri;
Pazartesi-Cuma 08:00-18:00 / Haftasonu ve resmi günler tatil.
Şehrin birçok bölümüne servis imkanı, 140 kişilik personeliyle, endüstriyel üretim yapan, 1982 yılında kurulmuş sektöründe lider bir firmayız.

Aranan Nitelikler
- Photoshop programını iyi derecede bilen.
- Illustrator vb. vektörel programlarından birine hakim
- Firmanın sosyal medya hesaplarına görsel ve video hazırlayarak ekleyebilecek.
- Deneyimli - Az deneyimli.
- Bursa ili içerisinde Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, civarında ikamet eden

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Firma içi görseller hazırlama, mevcut tasarımı olan kataloglarda değişiklikler yapılması (2 yılda 1), Yeni katalog tasarımı (2 yılda 1), Etiket, matbu evrakların işleri ile ilgilenmek. Hazır websitesine (wordpress) fotoğraf ekleme, güncel katalogları ekme. Profesyonel fotoğraf çekimi. Firma içi etkinliklerde fotoğraf çekimi.

E-posta: tasarim@evinoks.com

Telefon: 0224 262 14 00 Dahili :192 (Tansu Göktepe)

Baydar

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.baydargrup.com
Merhaba. Deneyimli grafikerim. Evim Çanakkale küçükkuyuda. Sizinle çalışmamız mümkün olabilir mi

Baydar

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.baydargrup.com
grafiker ilanınız hakkında

Merhaba.
Yıldırım BAYDAR / Grafiker
İletişim Bilgileri
• E-Posta: baydarbaydar@gmail.com
• Adres Bilgileri: Türkiye – Çanakkale – Ayvacık / Küçükçetmi köyü
• Cep Telefonu: 90 (541) 235 72 02

Kişisel Bilgiler
• Medeni Durumu: Evli
• Uyruk: Türkiye Cumhuriyeti
• Askerlik Durumu: Yapıldı (10.03.1994)
• TC Kimlik No: 11087518944
• Doğum Tarihi: 15.04.1973
• Doğum Yeri: Türkiye - İstanbul(Avr.)
• Sürücü Belgesi: B (1992)
Mesleki Bilgiler
Meslek hayatıma 1987 senesinde Türkiye gazetesi Renk Ayrımı servisinde başladım. Sırasıyla Sabah Gazetesi ve Stil Matbaacılık’ta çalıştıktan sonra 1993 senesinde vatani görevim için ayrıldım. Döndükten sonra yine Sabah Gazetesi 1 numara yayıncılıkta, Hürriyet Ofsette çalıştıktan sonra 1997 senesinde Doğan Klişecilik’te ambalaj tasarımı konusunda çalışmaya başladım. 2002 senesinde Politaş Ambalaj firmasında, 2005 senesinde Elif grafik ve Matbaacılıkta ve 2008 senesinde Plenty reklam ajansında yine grafiker olarak çalıştıktan sonra 2009-2014 seneleri arasında kendi firmamda yine grafik ve matbaacılık konularında İran ve İstanbul ofislerimde tasarım ve plastik ambalaj konusunda çalışmalar yaptım. 2014 ve 2017 seneleri arasında Navigatour Seyahat acentasında Grafik tasarım ve halkla ilişkiler görevinde çalıştıktan sonra kendi isteğimle buradan ayrıldım. O tarihten itibaren freelance olarak işlerime devam etmekteyim.
Macintosh ve Pc ortamlarında Freehand, Photoshop ve Adobe Illustratör programları ile her türlü matbuu çalışma, plastik ve karton ambalaj çalışmaları, tekstil desenleri konularında grafik ve tasarım işi yapabilmekteyim. Matbaa, malzeme ve üretim processleri konusunda bilgi ve deneyim sahibiyim.