Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

grafiker / istanbul Freelancer ve Tam zamanlı olarak iş arıyorum

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
22046760.jpg

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

comagen

🌱Yeni Üye🌱
Bildiğim bir yayınevi stajyer grafiker arıyor. Sanırsam ücret vermiyorlar Cv ve tasarım örnekleri istiyorlar. İlgilenenler benimle iletişime geçebilir.

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
öncelikle ben stajerlik dönemimi geçeli 1 yıldan fazla oldu, ücretsiz çalışacakta değilim:s

comagen

🌱Yeni Üye🌱
Valla ben de böyle düşünerek halen işsizim lola. sigorta bilmem ne durumlarından dolayı şak die almıyorlar. Önce kapağı atacan kendini gösterecen. Benim bir tanıdığım bii 6 ay çalıştıktan sonra girişi oldu. ben Avcılarda ikamet ettiğim için uzak düştü gidemedim. Ama bu şartlarda bulursam girecem. s.

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
öyle olmuyo işte herzaman okadar fırsatçı varki şak diye memnun değilim der senden başkasını alır onada aynı şeyi yapar kullanılmış olursun sende kendini ancak stajerken veya deneme süresince kanıtlarsn kendini

nnunum

🏅Acemi Tasarımcı🏅
öyle olmuyo işte herzaman okadar fırsatçı varki şak diye memnun değilim der senden başkasını alır onada aynı şeyi yapar kullanılmış olursun sende kendini ancak stajerken veya deneme süresince kanıtlarsn kendini

benim kendi reklam ajansim var ve size derim ki sakin o turlu tuzaklara dusmeyin derim, is bulana kadar evden freelance calisin ama kendinizi kullandirmayin. krizi bahane edip o kadar cok insalari somuren kurtlar varki, gorusmelerinizde her türlü haklarinizi arayin.

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
benim kendi reklam ajansim var ve size derim ki sakin o turlu tuzaklara dusmeyin derim, is bulana kadar evden freelance calisin ama kendinizi kullandirmayin. krizi bahane edip o kadar cok insalari somuren kurtlar varki, gorusmelerinizde her türlü haklarinizi arayin.

tşk ederim yorumunuz için farkındayım.

OzanKeles

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar,

flash ve css bilginiz var mıdır? Var ise seviyeniz nedir?
Çalışmalarınızdan bazı örnekler ile birlikte CV'nizi tarafıma gönderebilir misiniz?
ozankeles@gmail.com

İyi çalışmalar.

pen1987

🌱Yeni Üye🌱
merhaba kadıköyde osmanağa camisini arkasında ajansa gfafiker aranıyor bayan eğer coreldrawının iyi ise size adresi veriri görüşebilirsiniz

efelerreklam

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.efelerreklam.org
Valla ben de böyle düşünerek halen işsizim lola. sigorta bilmem ne durumlarından dolayı şak die almıyorlar. Önce kapağı atacan kendini gösterecen. Benim bir tanıdığım bii 6 ay çalıştıktan sonra girişi oldu. ben Avcılarda ikamet ettiğim için uzak düştü gidemedim. Ama bu şartlarda bulursam girecem. s.

Firmamız Avcılarda ve bayan grafiker arıyoruz.
efelerreklam@hotmail.com dan ulaşabilirsiniz. bilginize.