Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafikerler.net'in tasarımı veya terzinin söküğü

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
Maskotun özellikle yüz ifadesini bilmem kaç sene önce bu siteye girdiğimde de oldukça eğlenceli ve manidar bulmuştum. Arı benzetmesi ise hedefin 12'den vurulmasıdır. Bunun dışında siz bu hınzır arıyı daha iyi nasıl çizebilirsiniz ki? daha lirik çizgiler? daha dramatik bi yüz?... abesle iştigal olur gibime geliyor ama elbet el elden üstündür...

Logo için ince çalışıldığını çok net gösteriyor, hiç br yerinde bir amatörlük yok. Özellikle perspektifli bir çalışma var banner olarak arada sırada geliyor, orda çok başarılı duruyor.

Bu logo şu anki tasarımdan farklı bir tasarıma yakışmayacağı gibi bu tasarıma da fakrlı bir logonun yakışabileceğini zannetmiyorum.

ama elbette logo dendiğinde benim gözümün önüne daha haraketsiz ve kendini direk ortaya koyan birşey geliyor olsa da bu site için biçilmiş kaftan olduğunu düşünüyorum.

okullu, alaylı, yetenekli, yeteneksiz, kabiliyetsiz, beceriksiz ve benzeri tüm sıfatları taşıyan tüm grafikerlere ait bir platform olarak nitelendiriyorum ben grafikerler.net'i

Ayrıca bir forum sitesi bu site, bundan daha iyi ya da daha kötü olacağını sanmıyorum. amacı görsellik değil en başta. Amacı iletişim ve sosyal ağ... bu konuda da teknik ve içerik açısından her zaman yükselen bir eğimi var...

Bu fazlaca yeterlidir aslında.