Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafikerler, Photoshopçular, Fotoğrafçılar Müjde!

srknycl

🏅Acemi Tasarımcı🏅
üstad nette bir ilk herhalde bu kadar paylaşım.. ama linklerde sorun var herhalde kontrol edebilir misin? ellerin dert görmesin...

CandasArin

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
lib.wm-panel.com
bukadar büyük bir arşivi kaçırdımmı yani . linkler çalışmıyor :(

üstat arşivi patlatmışın ama linkleri yenilesen olurmu?

Filesonik çalışmıyor kardeş

Başka link yokmu kardeş bunlar tam bize göre

filesonic bozuk,üyeliğim var,indiremedim,stylesi yükleyecektim :(

bu arşiv manyak bir aşiv olmuş :D teşekkürler..

FileSonic tüm işlevsellik paylaşımı artık devre dışıdır. Bizim hizmet yalnızca kişisel yüklediğiniz dosyaları upload ve almak için kullanılabilir.

Bu dosya size aitse, dosya yöneticisinden doğrudan indirmek için giriş yapınız.

kardeşim emeğine yüreğine sağlık çok güzel bi paylaşım

gömü bulmuş kadar sevindim emegine saglık ama hata veriyo ; All sharing functionality on FileSonic is now disabled. Our service can only be used to upload and retrieve files that you have uploaded personally.

If this file belongs to you, please login to download it directly from your file manager... diye.. nedir sorun acaba?

hata veriyor; All sharing functionality on FileSonic is now disabled. Our service can only be used to upload and retrieve files that you have uploaded personally.

If this file belongs to you, please login to download it directly from your file manager... diye.. tekrar link paylasabilir misin?

Mrb, bu güzel arşivi başka bir download sitesine yükleyebilir misin? İndiremiyoruz.

hocam bu arşivi istersenız ben sıze ftp bilgileri vereyım herkes ordan ındırebılsın yada size ftp açarım hesabımdan herkes faydalanabılır yada sanal sunucum var ınternet hızım 50mb irtibata gecersek bu ıslemlerı cok kısa surede gerceklestırebılız bana ahmetkide@hotmail.com dan ulşaırsanız sevınırm ıtrıbat bılgıelrınız verısenız ben sıze ulaşırım ıyı calısmlar guzel paylaşımlar :)

mailim ahmetkide et hotmail nokta com

linkler çalışmıyor...

mumkunse ucretsız olsun:)

üstad nette bir ilk herhalde bu kadar paylaşım.. ama linklerde sorun var herhalde kontrol edebilir misin? ellerin dert görmesin...

nasıl indirme yapabiliriz...

Upload yapmayı düşünmüyordum,hatta bırakmıştım oktar kardeşimize ama çok fazla sayıda burda olduğu gibi yorum ve mesajlar almaktayım. Tüm konularımın yedekleri mevcut arkadaşlar. En kısa süre içerisinde yeniden upload edilecektir.

mememocan

🌱Yeni Üye🌱
kardeş linkleri bu adrese yollarmısınız(m.cyber1998@hotmail.com)

dasbadem

🌱Yeni Üye🌱
eski konu ama linkler güncelleşsede bizde indirsek :) bide benim letitbit üyeliğim var sadece