Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafikerlerin Düşleri Gerçek Oluyor

checomandante

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba Arkadaşlar bu site sayesinde bir çok ortak noktam olan en azından çok sevdiğim tasarım işiyle uğraşan insanlarla tanıştım ve bir şeyler paylaştık. Şimdi bende yaklaşık 2 aydır üstünde çalıştığım ve her grafikerin evet bende düşünmüştüm diyeceği aslında bir çok kişi için basit ama bence kanımca çok yararlı bir program yazdım demosu hazır bir kaç farklı bilgisayarda test edip siteye bırakacağım (Daha önce ben şahsım duymadım ama bu tarz bir program varsa da laf etmem) içinde yaklaşık 4500 çalışan font, 1500 cdr logo yaklaşık 3000 clipart ve sıkı durun aylarca topladığım yüksek kalitede 5000 fotoğrafı barındıran basit bir exe ile çalışan bir program yazdım yakında onu bu sitede sizlerle paylaşacağım ve Grafikerler.net ailesine bir katkı sağlamak amacındayım. Program çalışıyor ama şimdilik sadece tek sorun 2 GB yer kaplaması ama onuda bir kaç haftaya çözeceğim. unutmuşum ara parantez resimlerin içerisinde PSD formatında fonlar ve hazır kesilmiş fotolarda var sadece böyle bir çalışma olduğunu ve bu çalışmanın grafikerler.net ailesi üyeleri ile paylaşılacağını bilmenizi istedim.

Benzer konular

joyo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.joyologo.com
emeğinize sağlık, hepimize hayırlı olsun.. merakla bekliyoruz, saygılar

koserim

🏆Pro Tasarımcı🏆
Görmek Ve Kullanmak İsterim Merak İçinde Bekliyorum Ve Çok Faydalı Olacağına İnanıyorum Teşekkürler...

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
hmm şimdi şöyle bir sorunvar birincisi o resimler kullanıcı ne isterse internete girip arıyor dogla olarak orda olup olmayacagını bilmeidğinden dosya boyutundan dolayı onu indiğrmek istemeyecektir...

yanlış anlamayın ben başka açıcan bakıyorum
fontlar ve clipartlar işe yarayacaktır .. sizde ozaman exenin içine clipartlar hazır logolar ve fontları ekleyin ..

resimleri herkes ister ama herkeste yer sorunu var ben olsam alırım bilgisayarıma bende 1 Terbaytlık taşınabilir Harddisk var :)

ama illada reismelide exe dosyasına gömmek sitiyorum diyorsanız en iyi sıkıştırma programı zip rar vs.. değildir

en iyisi UHRC dir bununla objeleri %70 %90 sıkıştırırsınız ama resim olunca konu zaten bazı resimler sıkışmıştır örneğin Jpg onu daha fazla sıkıştıramazsınız ..

ama UHRC yi deneyin 2 gb tan diger içindeki dosyalara baglı olarak 1 GB ta düşecektir yada en azından 1,2 ye düşecektir kesinlikle

volf65

🌱Yeni Üye🌱
merakla bekliyoruz.inşallah en kısa zamanda görürüz bu çalışmayı.şimdiden teşekkürler.

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Bekleniyor ama ses gelmiyor ?

sezer.meltem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ne diyebilirim ki paylaşmak güzel şimdiden tsk ederim. hayatda insanlarda hep paylaşım yapabilse. ne güzel olurdu.

sevinc_s

🌟Usta Tasarımcı🌟
sabırsızlıkla bekliyoruz

purple

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Tebrikler çok yararlı bir iş yapmşsıınız ve bu yaptığınızı biizmle paylaşmanız büyük incelik teşekkürler:)

oscritas

Acemi Tasarımcı
hala mı sıkıştırıyorsun arkadaşım 1 sene olmuş be :D

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Artık kırk tane akıllı uğraşıp dursun kuyudan taşı çıkarmak için.

meltem77

🏅Acemi Tasarımcı🏅
valla bende bekliyorum işimize çok yarar bence umarım arkadaş unutmamıştır

grevs

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
4 gün sonra 3.yılına girecek valla bekleyen arkadaşlar çok sabırlı :D:D