Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafikerlik veya fotoğrafçılık üzerine kendimi geliştirmek için staj yeri arıyorum - İstanbul

By MuSti

🌱Yeni Üye🌱
Grafikerlik veya fotoğrafçılık üzerine kendimi geliştirmek için staj yeri arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: Kocaeli Darıca Deniz Yıldızları Endüstri Meslek Lisesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Şehir: Kocaeli / Gebze (Ulaşım sıkıntısı olmadığı sürece ist. anadolu yakasında bir yerde de çalışabilirim.)

Program/Seviye:
Adobe PhotoShop Cs3 & Cs5
Adobe Fireworks Cs3
Adobe Flash Cs3
Adobe Dreamveawer Cs3

İş deneyimi ve içeriği: Fabrikada IT Stajeri ( Bilgisayar üzerine hiç bir çalışma yapmadığımdan çalıştığım yeri değiştirip kendimi geliştirebileceğim bir yere girmek istiyorum.)

Okul : Kocaeli Darıca Deniz Yıldızları Endüstri Meslek Lisesi
Açıklama: Yukarıda belirttiğim programları kullanabiyorum.Kocaeli Darıca'da Bilişim bölümü Web programcılığı bölümünde okumaktayım.Grafikerlik ve fotoğrafçılık alanına ilgim var.Şuanda çalıştığım yerden çıkıp kendimi geliştirebileceğim bir iş yerine başlamak istiyorum.
Grafikerlik üzerine merakım olduğu için 3D studio max , illustrator v.b programları kolayca öğrenebilirim. Ayrıca web programcılığı bilgim olduğu için yazılım , hosting firmalarında da staj yapabilirim.

E-posta: gebzeli-mustafa@hotmail.com

Telefon: 0541 929 11 33

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

İlanları - ya da da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? |
thread_lock_new.gif
İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
|

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.