Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafikerlik Yapmak İstiyorum

ÖzdenCAL

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba Arkadaşlar , Güzel Tasarımlar Gordukce insanın ağzı açık kalıyor gercekten :surprised: neden bende yapamayım ki diyor :angel:

Bendede böyle bir merak başladı :)

Gönüllü Olarak Yardım Edebilecek arkadaşlar varsa bu işleri iyi bilen..

Bana Mutlaka Ulassinlar

Benzer konular

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ben bir beyin veya kalp cerahının çok başarılı bir ameliyatını gördüğümde veya bir avukatın çok iyi savunma yaptığına şahit olduğumda neden bende yapamıyayım diye düşünmeye cesaret edemedim.
Program kullanmak demek grafiker olmak demek değildir.
Hayal gücünüz kuvvetli mi ?
Sanatsal yönününüz ne durumda?
Düşündüklerinizi tasarıma dökme beceriniz ne seviyede?
Grafik ve renk seçimi melekeniz gelimiş mi?
daha bunun gibi onlarca soru çıkar.
Özel olarak yardım beklemeniz yanlış.
Eğer böyle bir talebiniz varsa ilan açarsınız bu konuda eğitmen olanalrdan ders alırsınız.
Yok ben özel ders alamam diyorsanız sitede dünya dolusu ders ve bilgi var.Onları okur ön bilgi sahibi olursunuz.
Gerisi sizin yeteneğinize ve hayalgücünüze kalmış.
Bu yetiyor mu ?
Hayır.
Yapılan tasarımın baskı öncesinde geçtiği aşamaları,baskıya hazırlama aşamaları vb. konularda da bilgi sahibi olmanız lazım.
Kısacası ha deyince olan bir şey değil.Belli bir süreç gerektiren konudur.

Son laraka forum kurallarını tekrar okumanız gerekiyor.Flood yapıyorsunuz ki bu da kurallara aykırıdır.

feylosoft

🏆Pro Tasarımcı🏆
Hocam siz zaten webmastersiniz biz sizin elinize su dökmeyiz siz bize bir şeyler öğretin lütfen.

izge

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
seyredebilirsin,sergilere gidebilirsin,ya da grafikerlerle konuşu p s ohbet edebilirsin..illaki yapayım olmuyo,hele ki bu işte :(

Nonnstop

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba Arkadaşlar , Güzel Tasarımlar Gordukce insanın ağzı açık kalıyor gercekten :surprised: neden bende yapamayım ki diyor :angel:

Bana Mutlaka Ulassinlar

Biliyorsun ALBERT EİNSTEİN'da okuldan kovulmuştu. İsteyip emek verdikten sonra yapamayacağın hiç bir şey yok bence...

Tylcn

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ademyalcin.net

Bana Mutlaka Ulassinlar

yardım edemem sana, grafiker de olduğumu düşünmüyorum...
Yalnız sana bir cümle sunmak istiyorum;
Cümlem : Yazarlar,sanatkârlar hiç bir yeteneğe doğuştan sahip değildir, hayal güçlerini geliştirip eserler ortaya koyarlar...

logox

🌱Yeni Üye🌱
albert einstein ne zaman okuldan kovuldu :)

Nonnstop

🌱Yeni Üye🌱
albert einstein ne zaman okuldan kovuldu :)

"Einstein, bir delikanlı olarak pek az zeka umudu verdi. Bir öğretmeni “sen asla bir şey olamayacaksın Eistein” sözleri üzerine katı bir disiplini ve skolastik eğitim uygulayan Alman okul sistemini terk etti. 16 yaşında iken Zürih Teknik Üniversitesi'ne girmek istedi. Ama matematik dışındaki konularda -modern diller, zooloji ve botanik bilgisi- eksik olduğu için üniversiteye alınmadı. Ancak o yılmadı. Bir liseye devam etti, lise diploması aldı, 1896' da Zürih Teknik Üniversitesi' nin fizik ve matematik öğretmeni yetiştiren bölümüne kaydolmayı başardı .

Zürih Teknik Üniversitesi, onun düşüncelerini şekillendirdi. Öğrenime başladığı zaman büyük matematikçi Hermann Minkowski ile karşılaştı. Her bilim adamının iyi bir öğretmen olduğu söylenemez. Einstein, Minkowski' nin derslerini pek ilgi çekici bulmadı; ama kuramlarının matematiksel formülasyonunda Minkowski, ona esin kaynağı oldu. Doğrusu, Minkowski de o zamanlar Einstein’i sevmiyordu, çünkü ona “tembel köpek” diyordu... "

Alıntıdır.

zoral81

🌱Yeni Üye🌱
bazı insanlar nekadarda ukala oluyor:tongueout: