Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

graphtec pro fc 2100 - 60 a

develiden

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Selam Arkadaşlar.
graphtec pro fc 2100 - 60 a
driver lazım.Sitesine giriyorum.hepsi var bu modelin driverini bulamıyorum.Yardımcı olursanız teşekkür ederim.

Benzer konular

develiden

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Selam ,arkadaşlar.
Kendi soruma kendim cevap veriyormuş gibi bir duruma düşmüş olsamda yinede yazmaya karar verdim.Belk ibaşka bir arkadaşın işine yarar diye düşündüm.Çok uğraştırdı bu sorun beni ama hangi sürücü ile Corel Draw dan direk yazdıracağımızı deneme yanılma usulü ile buldum.Sizlerle paylaşmak istedim,saygılar.
GRAPHTEC JX 1130/1160 Bu sürücüile Corelden direk kesim yapılabiliyor.

muratyakin

🌱Yeni Üye🌱
bende arıyodum çok sağolasın... teşekkürler..
birde nereden bulduğunu yazsaydın daha iyi olacaktı :)..
1 saattir arıyorum fakat bulamadım jx1130 nerede

develiden

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
google arama motoruna yazarak

graptech jx 1130/1060 driver
yukarda yazdığım yazının aynısını google arama motoruna yazıyorsun.Bir kaç yerde var. Ayrıca indireceğin driver paket halinde bir kaç tane birden .Bu paketi yükledikten sonra, tekrar yazı ekleye gireceksin .Bu durumda graptech english driverler gözükmeye başlıyor yazıcı ekle me sihirbazında.Orda aramaya başlıyorsun tam bizin yazdığımız diriveri.Bu işlemleri muhakkak yapman lazım.Yoksa gözükmüyor yazıcı olarak.Beni çok uğraştırdı zor buldum.Size yardımcı olacağım bu konuda.Bu yazdıklarımı bir deneyin.Bir cevap yazın.Oldu veya olmadı diye,saygılar.

muratyakin

🌱Yeni Üye🌱
yok beceremedim... benim makine 2100-50 modeli.... 50 cm lik eski model acaba o yüzden olabilirmi... ben 2100-60 aynıdır diye düşünmüştüm ama olmadı

develiden

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Senin plotter de eskibenimkide hemen hemen aynı zamanın plotterleri,olması lazımdı ama bir ikinci sürücü var,oda yine yazıcı ekleye giriyorsun, ltp bağlantıyı seçiyorsun yazıcılar seçme bölümünde (graphtech english) gözüküyor olması lazım artık ordan bir önceki yüklediğin jx 1130- 1160 sürücünün hemen altında bir tane daha var.
jx 2100/2150 numaralı sürücüyü yükleyip bir dene büyük ihtimal bu olabilir .biraz kesmeye yeltenirse tamam demektir .ondan sonra yazdırırkende bazı özel ayarlar var seni uğraştırır.Sana ordada yardımcı olacağım.Şimdi bir denedikten sonraki durumu buraya bildir.Ben takip ediyorum,konuyu,saygılar.