Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

güneş siperliği firması için katolog çalışmam

Manyaq

🌟Usta Tasarımcı🌟
isayfarf3.jpg

kapaktz6.jpg

arkakapakpq0.jpg

Son düzenleme:

MONASTERY

👑Efsanevi Grafiker👑
Konu başlığınızı kurallara uygun olarak,düzelt butonu kullanarak değiştiriniz.

Örneğin: x firması için katolog çalışmam şeklinde

Manyaq

🌟Usta Tasarımcı🌟
Yorumlarınızı bekliyorum

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
arkadaşım ellerine saglık güzel olmuş çalışman renk seçimlerinde güzel kırmızı ve griyi birbirine yakıştırıım her zaman ve tamamladıgını düşünütümm gayet hoşş olmuş sayfa tasarımıda farklı klişeleşmiş degill en azından emegine saglık...

djmatrak

🌟Usta Tasarımcı🌟
gayet hoş ve kurumsal bir çalışma olmuş, bu tür çalışmalar için örnek nitelikte
eline sağlık

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
isayfarf3hp3.jpg

Bu yanılmıyorsam ön kapak. Bu firmanın işerine göre daha iyi derlenip toparlanabilinirdi. Kırmızı yuvarlak içine aldığım kısımlara en azından dikkat etseydiniz. Bana çok özentisiz çalışılmış bir çalışma gibi geldi...
Otomativ Güneş... altındaki gölge efektiniz çok abartılmış. Çok fazla anlamsız boşluk mevcut.
Orta kısımdaki çalışmaya gelince. Amaç nedir ne yapmak istenmiş O kadar boş alan israfı sadece bir görsel içinmidir? En alttaki çalışma eklentiniz ise en üsttekinin kopyası olduğu için aynı hatalar tekrarında mevcut. Şahsi fikrim bence en başından değerlendirmelisiniz.

djmatrak:gayet hoş ve kurumsal bir çalışma olmuş, bu tür çalışmalar için örnek nitelikte
eline sağlık.
Kurumsallık anlayışınızı merak ettim açıkçası...?

Manyaq

🌟Usta Tasarımcı🌟
hyr bu iç sayfa ve aslında jpeg haline cevirdim sonra dan farkettik onları ama belge acılmadı hatalıydı corelin bole seyleri oluo ondan bu haliyle kaldı yorumun içi teşşekürler

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
hyr bu iç sayfa ve aslında jpeg haline cevirdim sonra dan farkettik onları ama belge acılmadı hatalıydı corelin bole seyleri oluo ondan bu haliyle kaldı yorumun içi teşşekürler

o zamn lütfen çalışmalarınıza kapak iç sayfa vb. diye not alın ki bizlerde yorumlarımızı ona göre yapalım. İç sayfa olmasıda yorumumu geçersiz kılmadı.

Manyaq

🌟Usta Tasarımcı🌟
tmm kızma:) bu siteye ilk eklediğim iş ztn ondan bole oldu diğerlerinde duzeltildi kusura bakma

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
Çok eksiklerin var arkadaşım.Katalog da yapmaya çalıştıkların güzel ama ! uygulamada baya hataların var.
Birinci çalışmanda firma isminin yansımasında sıkıntı var. Sağ üst köşede ki okların orantısız ve düzensiz bir sıralaması var. Yine sağ alt köşede " Müşteri Montak bantları" kısmını görmemissin sanırım " Montaj" olucaktı.

İkinci çalışmanda kesim kenlarına yakın bölgelerde bukadar feather 'ı yüksek silgi ile silmen sanki baskı yapan makinada sıkıntı varmış gibi hava verir. Gerek yok bence.

Ücüncü çalışmanda ise direk içeriğe bakalım dedim firma logosundan farlı bir logo altında
firma Profili vermişsin Türkçe bölümü tamam ama ingilizce bölümünde "and has.." ile bitmiş yani cümle eksikliği var bunları dikkat edersin bir daha ki sefere.

Sanırım cok fazla yazdım ama Altını çiziyorum bu seni üzmesin arkadasım..
Samimi bir şekilde alıcagın her hata her yorum senin bir dahaki tasarımında daha başarılı olmanı sağlıyacaktır.Bende dahil Herkesin hataları ve eksikleri oluyor..
Önemli olan daha iyi bir çalışma için gerekli olan farklı bakış açıları ve göremedigin hataların önüne sunulması bunun değerini farkında olduğunu umarak. Kolay gelsin.

Manyaq

🌟Usta Tasarımcı🌟
yorumun için teşekkür ederim üzülcek bişe yok hatalarımı görücemki bi daha yapmıcam
ztn burdaki ablalarım abilerim soluo bana gusel gusel değil hataları felan.iş konusuna gelirsek bi onceki msj ımda yazdıgım gibi belge bozuk oldugu için acamıyorum ve duzeltemiyorum.:)

syd barret

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
baba çok kötü ama daha iyisi için başarılar dilerim hele o bina yapmış oldukların ve renkler..

Manyaq

🌟Usta Tasarımcı🌟
ya siz o blurları diosanız ben buraya logolu ve adresli eklenmio sanıodum
onların hepsini blur yaptım :D ondan kotu duruo oraları

erhun2000

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşım 1 çalışmada renkler güzel ama şekillerde bir bozuklu var eğik yapman güzel bunu daha dengeli bi hale getirbilrsin mesala köşeleri yuvarlak kısımlardan başlayabilrisn. dünya ama çok şekilsiz yazılar özenle seçilmemiş gölgede iyi durmuyor oklar güzel durmuyor otomatik siper yansıma yapsan daha iyi mi durur bilemiyorum biraz baştan savma olmuş gibi yapmak için yapılmış özensiz

2. beyaz la kirmizi olmamış dünya haritası half tone verilmesi güzel olmuş bir eksiklik var gibi iyi olmamuş

3. de yazı karakterleri biraz da font size küçültülebilir. paraflarda boşluk bırakılsa daha iyi olur ingilizcede yazıyla aynı hizda olsadaha iyi olur . italik yazabilirsin. benim görüşüm. üzelme çalışmaya devamm. her zaman daha iyiy ye daha güzele devam şekiller seni dengeli yazma na engel oluyor. şekille biraz iyi form ver.