Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Güzel Sanatlar Fak. son sınıf öğrencisiyim, İstanbul'da staj arıyorum

momnufix

🌱Yeni Üye🌱
Işık Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölümü son sınıf öğrencisiyim, bölüme 2.likle girdim ve hala da burslu okumaktayım. Tüm yazımı geçirebileceğim stajyer / yardımcı grafiker konumunda çalışmak istiyorum.

Program Bilgilerim;

Photoshop -üst düzey-
Freehand -üst düzey-
Illustrator -orta-
ZBrush 3D -orta-
In Design -başlangıç-

İyi derecede İngilizce biliyorum, başlangıç seviyesinde de Almanca.
Beşiktaş ve Acıbadem(Kadıköy) tarafında ikamet ettiğim 2 ev bulunuyor, bu sebeple hem Avrupa hem Anadolu yakasında ki ajanslarda çalışabilirim. Freelance tecrübem bulunuyor.

GSM: 505 755 37 73 - Aycan Yılmaz - 22 - Bay -

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

encourage

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
t.me
Dekoratif ürünler üreten ve online ortamda işlettiğimiz siteler üzerinde satış yapan firmamızda yardımcı grafiker olarak stajyer aramaktayız.

Çizim programlarına hakim kendine bir şeyler katmak isteyen arkadaşları takımımızda görmek istiyoruz.

Başvurularınızı info@teknomoda.net adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

Çalışma saatleri : 09:00 - 18:00

Ücret : 500 TL + Yemek

Semt - Üsküdar (İskeleye 5 dakika yürüme mesafesi)