Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

'Haziran Ayı' Takvim Yaprağı Çalışmam

szrakbsci

🏅Acemi Tasarımcı🏅
dDEGW.jpg

Photoshop Cs5

Yorumlarınızı Bekliyorum

Benzer konular

Mukadderat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çok güzel olmuş. Elinize sağlık.

Meralk93

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çok güzel olmuş begendim. emegine saglık..

mct0033

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.beysanat.com
yansımada bir problem var gibi ters çıkmış :) güzel çalışma eline sağlık

szrakbsci

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Evet doğru ama farkındaydım yani o tarafı çalışmaya ait değil nede olsa :) çalışmaları bu şekilde koyuyorum orjinali gibi koymak yerine çünkü kullananlar oluyor ister istemez.

teşekkür ederim :)

grafiker_emrah

♾️Grafik Gurusu♾️
bende alicinki ye katılıyorum hizalamar ve sütün payları eşit değil ayrıca haziran yazısındaki efekt hoşuma gitmedi direk fontla yazıp yazı sitilini ve rengini değiştirirsen göze daha çok hitap eder ;) emeğine sağlık...

szrakbsci

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Alicinki, Evet deneme çalışmam olduğu için sadece görsel tasarım üzerinde durdum ayrıntıyı rakamları baştan sağma yaptım maksat nereye ne geliceğini göstermekti teşekkür ederim

Emrah, Aslında dediğiniz gibi Haziran yazısı için daha estetik bir yazı karakteri olabilirdi. Teşekkür ederim

bgr5454

🌱Yeni Üye🌱
çok güzek olmus eline saglık..Arkadaslar bn 4,5 aydır staj yapıyorum bolumum farklı ama bu ısı yapmak ıstıyorum.staj yaptıgım yer web tasarım uzerıne ama bu tarz seylerı ogrenmeyı daha çok ıstıyorum(kapak,logo,kurumsal kimlik,afiş vs..) yardımcı olabilecek arkadaslar eklerse gerçekten çok sevinirim(ölçüleri kuralları sanırım kesım payı falan varmıs bu tarz konularda)..bugra_d54@hotmail.com.. tesekkur ederım

szrakbsci

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bgr5454, teşekkür ederi, kolay gelsin.

alicinki, Pardon tamam baştan savma :)

fareliadam

🌟Usta Tasarımcı🌟
bütün çalışmaların hakkında genel bir şey söylemek istiyorum:
bir tarzın var ve çalışmaların güzel fakat typography konusunda ciddi sıkıntılısın.
bence typo üzerine eğilmelisin.

szrakbsci

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bütün çalışmalarıma baktığınız ve genel yorumunuz için teşekkür ederim. typography konusunda söyle bir açıklama yapabilirim bilgisayarıma format attıktan sonra hiç bir yama font tekrar yüklemedim bunlar deneme çalışmalarım olduğu içinde önemsemedim çok, tabi ticari bir iş olsaydı daha özenle çalıştığımı bilmenizi isterim. Göstermek istediğimi görebilmişsiniz :) çalışmalarımda demek istediğim, ben buyum, bu tarzda çalışıyorum, bunu yaparsam bu şekilde yaparım, yani bir açıdan eskiz çalışmaları gibi.
Teşekkür ederim tekrar