Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Herbalife El ilanı

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
yorumlarınızı bekliyorum 14x20 el ilanı, yazılar çok, kalabalık bir görüntü, elimden geldiğince sadeleştirmeye çalıştım :)
bu arada bu tipografiyi bu forumda bi arkadaşta görmüştüm ama baya değişti tabi

Benzer konular

acar07

🏅Acemi Tasarımcı🏅
genel olarak güzel ama sanki gözü yoran bir havası var.

seninde dediğin gibi yazılar bayağı karıstırmıs ortalığı.

birde sadece bir fikir, yazıları ve resimleri düz olarak yerlestirsen nasıl durur baktın mı acaba.sanki öyle gözü yormayacak gibi geliyor.

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
tipografiyi bozmak istemiyorum :) yani düz iş yapmak beni sarmıyor :p daha uçuk kacık veya sade hoş gözüken çalışmalar yapmayı seviyorum ve en çokta ince küçük detaylara çok takılan biriyim kesinlikle güzel iş yapmak için uğraşıyorsam aman şurasıda böyle olsun demem sonuna kadar uğraşırım :) yorumun için teşekkürler saygılar

Son düzenleme:

acar07

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel düsünüyorsun, avrupai tasarım olmus zaten bana kalırsa ama bizim müsterileri bilirsin.

mesela biz ne kadar güzel ambalajlar yaptık yeni acılan bir firmaya ama müsteri onları katletti o kadarda adama anlatmaya çalıştım derdimi ama ben müşteriyim para benim istediğimi yapcaksın modunda :)

guvenmx

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sukrucerci.com
yazıların karışık görünmesinin nedeni puntosunun yüksek olması kaç kullandın bilmiyorum ama büyük. düzen iyi birde logo ve HARBALİFE yazısı bir birinden ayrı ve büyük
sanırım gözü yoranlar büyüklük dengesini kuramama.

çalışmanın açılı olması iui bir etki katmış tebrikler iyi çalışmalar size.

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
bende küçültmeyi isterim şükrü abi ama a5 ya 10 punto mu ne zaten dahada küçültsem okunmaz zati

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
bu bie el ilanı ve içinde bulunması şart bilgiler var, bence yeterince sadeleştirmeyi başarmışsın gözü yorduğunu düşünmüyorum eğikliği de gayet ii ayarlamış okunabiliyor raatça eline sağlık olmuş bi çalışma:))

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
ben begendim arkadaşım hoş gözüküyor farlı sınırları aşmışsın yani beli standartlara göre gitmemişsin başka bir hava katmış çalışmaya vala müşteride begendise kim tutar seni emegine saglık...

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Ben de farklı buldum, riskli ama güzel sadece "yolunu mu" yazmalısınız. Bir de "kimin iyi beslenmeye ihtiyacı var?" sorusunun cevabı tabii ki herkesin" olmalı ya da soruyu "kim iyi beslenmeye ihtiyaç duyar? olarak değiştirirseniz "Tabii ki herkes" doğru cevap olacaktır. Küçük harf büyük harf karmaşası çok yaşanmış. Bu kadar:) ellerinize sağlık

filizzz

🌟Usta Tasarımcı🌟
evet güzel ve farklı bir çalışma olmuş renkler resimlerde uyumlu :) emeğine sağlık

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Arkadaşların söylediklerine ek olarak ilk gözüme takılanlar...
"Harika görünmenin ve iyi hissetmenin..." cümlesinin birkaç tane "," e birde "ve" bağlacına ihtiyacı var.
"Cilt ve Saç Bakımı" yazısında "ç" yi gözden kaçırmışsınız.
Bunların haricinde farklı, hoş bir çalışma görünümünde.
Kolay gelsin.

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
evt ya sac yazmışım sonradan farkettim :D

Feride ATAMER

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
gerçekten avrupai tasarım olmus. yazıları çok olmasına ragmen güzel yerleştirmişsin göze hoş geliyor. renklerde sade ve hoş olmuş. çalışman gerçekten güzel olmuş. ellerine sağlık

bar.20

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
eline sağlık hoş olmuş

alptekin82

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ben bu formu bi yerden hatirliyorum :)
Eline saglik guzel olmus