Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Herkese merhabalar...

dorad

🏆Pro Tasarımcı🏆
Hoşgeldiniz, çalışmalarınızı keyifle takip ediyorum siteden.. Kolay gelsin

babaluga

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.kemalguven.com
Teşekkürler arkadaşlar ama forum sanıyorum "doğal olarak" grafik ağırlıklı olduğu için ve fotoğraf kısmı az ve özellikle video-film kısmı hiç olmadığı için çok fazla ilgimi çekmedi... 3 kere nasıl vimeo videosu yükleyebilirim diye sordum kimsecikler cevap vermedi... Biz böyle memnunuz diyorlar herhalde...

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Teşekkürler arkadaşlar ama forum sanıyorum "doğal olarak" grafik ağırlıklı olduğu için ve fotoğraf kısmı az ve özellikle video-film kısmı hiç olmadığı için çok fazla ilgimi çekmedi... 3 kere nasıl vimeo videosu yükleyebilirim diye sordum kimsecikler cevap vermedi... Biz böyle memnunuz diyorlar herhalde...

Muhtemelen sorunuz konu hakkında bilgisi olan üyeler veya yöneticiler tarafından görülmemiştir.

Aşağıdaki linkten sorunuza cevap bulabilirsiniz.

https://www.grafikerler.net/forumda...ilabilecek-video-siteleri-listesi-t36926.html

babaluga

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.kemalguven.com
O linki biliyorum... İşte orada vimeo yok... Yoksa yok anlamında sanırım cevabınız...

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Günlük 25.000 - 30.000 kişinin ziyaret ettiği Türkiye' nin büyük grafikerler topluluğundan bahsediyoruz. Uygun görürsünüzki herkesin isteklerini bir anda yerine getiremiyoruz. Ayrıca evet bütün konular ve mesajlar itina ile inceleniyor yönetici arkadaşlarım tarafından ancak bazı konular veya mesajlarda gözümüzden kaçabiliyor. Bunun gibi isteklerinizi lütfen admin@grafikerler.net e eposta olarak çekinmeden yazınız. İstekleriniz daha hızlı bir şekilde olumlu yada olumsuz şekilde size geri dönecektir...

Vimeo videolarınızı nasıl ekleyebilirsiniz siteye ?
3ogYU.jpg

boşluk bırakmadan bu kodları kullanarak yada gelişmiş mesaj yazma seçenklerine tıkladığınızda vimeo nun
vimeoh.jpg
iconunu göreceksiniz oraya tıklayarak