Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

hisaönü marmaris

pramier

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yarumlarınızı bekliyorum.
WIkaT.jpg

madchoice

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Fotoğraf harika. Simetrik bir denge var. Kontrast üzerinde biraz çalışılabilirdi. Ölçeği 16/9 formatına yaklaşsa daha iyi olurdu.Biraz unsharp mask ve bir miktar da satürasyon artışı fena olmazdı. Ama bu haliyle bile duvarıma asar, yıllarca severek tekrar bakardım. Tebrikler.... Orjinalini gönderirseniz üzerinde çalışmak isterim.

pramier

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşlar ülkemizin güzelliklerini çekmek daha bi güzel. sevmek sevdirmek daha bi güzel. sevgiyle paylaşmak daha bi güzel.

madchoice

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ben yine bir kaç rötuş yapmak isterim. Elbette bunun için izninizin olması gerekiyor. Ben de bir foto yükleyeyim bu arada bari
qNKfK.jpg

Alaçatıda bir otelin içi...

madchoice

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Evet ben çektim. Alaçatı Sun Hotel in girişi. Epey bir photoshop çalışması var ama üstünde. Mumlarla sarı - mavi tamamlayıcı renkler esasını yürüttüm. Bu biraz acemilik dönemime geliyor. Şimdi olsa daha iyisini çıkarırım.

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Evet ben çektim. Alaçatı Sun Hotel in girişi. Epey bir photoshop çalışması var ama üstünde. Mumlarla sarı - mavi tamamlayıcı renkler esasını yürüttüm. Bu biraz acemilik dönemime geliyor. Şimdi olsa daha iyisini çıkarırım.

tebrik ederim madchoice.

(bu arada mesaj kutunu temizle, dolmuş taşmış :D)

madchoice

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Eyvallah martin abi... bakalım kutumuza hemen...umarım "evlerden gelen siparişler özenle hazırlanır.... Ökkeş Baba Pide, cumhuriyet meydanı arkası, Elif Bebe kundura yanı" türünden reklamlar yoktur.

madchoice

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ya martin abi forumdan kaydımı silmek istiyorum. Nasıl olacak bu iş? Kimseye mesaj da gönderemiyoruz...