Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

hizalama düğmeleri

berrak_nurr

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
freehand mx kullanıyorum. farklı bir sürümde toolbars çubuğunda hizalama araçları mevcut duruyordu(yani modify içindeki alignda: top, bottom, left, right gibi). ama freehand mx de çıkartamadım. yardımcı olursanız sevinirim

Benzer konular

Ömer DEMİRBAŞ

🏆Pro Tasarımcı🏆
freehand mx kullanıyorum. farklı bir sürümde toolbars çubuğunda hizalama araçları mevcut duruyordu(yani modify içindeki alignda: top, bottom, left, right gibi). ama freehand mx de çıkartamadım. yardımcı olursanız sevinirim

window > toolbars > customize'yi tıklayın.
içindeki paletten modify'e gelin.
istediğiniz align butonlarını mouse ile yukarıda açık olan tools'lara sürükleyebilirsiniz..

ufukdural

♾️Grafik Gurusu♾️
window > Toolbars > Customize bölümüne gelin, açılan pencerede
Modify > Align bölümünü açın ve istediğiniz butonları toolbars çubuğuna sürükleyin.

saygılarımla

berrak_nurr

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
dediğinizi yaptım ama mouse ile tutup yukarı çubuğa taşırken moysenin kenarında bir x işareti oluşuyor. yani olmadı

delisiyah

🌱Yeni Üye🌱
komut tuşuna basarak deneyebilirsiniz

berrak_nurr

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşlar halen hizalama düğmelerini çubuğa getiremedim. hep aynı sorunu veriyor. taşırken yanında x oluşuyor.

GRAFF

🏅Acemi Tasarımcı🏅
surukledıgın yere dıkkat et arkadasım dogru noktaya geldıgınde kenardakı x ısaretı kaybolacaktır.

elkor84

🏆Pro Tasarımcı🏆
edit>keyboard shortcuts>toolbars burada istediğin tüm araçları bulursun.tut ve araç çubuğuna sürükle. :)