Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Hollandada faliyet gostermekte olan reklam ajansimiz icin uretim ortakligi - İstanbul

mustafanl

🌱Yeni Üye🌱
Hollandada faliyet gostermekte olan reklam ajansimiz icin uretim ortakligi

İşin teslim alınacağı şehir: Hollanda

Maliyet: Hollandada faliyet gostermekte olan reklam ajansimiz icin Istanbulda baskili siparislerimizin temini konusunda calisabilecegimiz uretim ortagi ariyoruz.

ilgilenen arkadaslar lutfen mail gondersinler.

Saygilarimla

Tasarım: Hariç

İşin teslim edilme süresi: 1-3 hafta

E-posta: m_kursun@live.nl

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

akface

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Güzel tesadūf...

Merhabalar, biz istanbulda ikametgah eden bir reklam firmasiyiz.reklam panolarindan dijital baski alanina kadar bir cok alanda faliyet gostermekteyiz.....ayrica amsterdam da da devamli calistigimiz ikinci bir copy print ve reklam isleri yapan bir akraba firmamiz da var...dijital baski ve reklam panolari konusunda ve diger alanlarda elimizden geldigimizce yardimci oluruz....ayrica amsterdam da uygulama islerinizi sorunsuz yapicak bir kardesimizde var...ozelden irtibata gecebiliriz..... iyi calismalar...

capuela

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İlgili Tarafınıza Mail Attım Kargı Reklam
İyi çalışmalar.