Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

hotfile'daki en iyi yenilik download sitelerinden kısa sürede hotfile dosya transferi

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
rapidshare vb sitelerdeki dosyalarınızı çok kısa bir süre içinde hotfile sitesinede yüklenebildiğini biliyormuydunuz: 102 mb bir dosya transferi yaklaşık 1 dakika sürüyor
RapidShare gibi dosya sunucularından dosyalarımı nasıl alabilirim?

hotfile sitesine girerek türkçe desteği mevcut ama ben illa ingilizce
kullanacağım derseniz remote uploada tıklıyoruz türkçe uzak yükleme daha sonra aşağıdaki işlemleri yapın

A. Dosyanıza ait URL’yi aşağıdaki gibi yazın: https://username: password@rapidshare.com/files/193082186/filename.rar

Burada username: password RapidShare hesabınıza ait kullanıcı ve şifre bilgileridir

: işaretinden sonra p harfi geldiği için boşluk bırakmak zorunda kaldım arada boşluk yok bilginize sitemizde bitişik yazdığınız zaman şu çıktığı için arada boşluk bıraktım: :p arada boşluk yok yani ayrıca diğer sitelerdeki dosyalarınızda yerinde kalıyor

RESİMLİ AÇIKLAMA:

hotfle.jpg

uygulamada problem yaşayan arkadaşlar konuya cevap yazabilir

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Güzel uygulama, teşekkürler.:)

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
evet arkadaşlar bilmeyenler açısından tekrar cevap yazıyorumki bilmeyen arkadaşlarda öğrensin rapidin yapmadığı bir olayı hotfile gerçekleştirmiş ve yükleme süresi gerçekten çok kısa neden derseniz direkt serverdan aldığı için yüksek hızda transfer yapıyor hotfile

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Aaaah ah bir zamanlar beni ne hallere düşürdün hotfile şimdi mi akıllarına gelmiş. :)

Teşekkürler Mustafa abi.

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
hotfiledan premium al linklerin ölmez devamlıda kalır ayrıca yeni bir uygulamada kazançlı çıkıyorsun maddi olarak