Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Html Tasarımına Hazır Bir Scprt admin Panel Nasıl Ekliye biliriz

MaCeRa

🌱Yeni Üye🌱
Html Tasarımına Hazır Bir Scprt admin Panel Nasıl Ekliye biliriz

örnegin kardaslar phtoshop vs freworks ta bir web sayfası hazırlıyoruz bunu html olarak hazırladıktan sonra hazır bir scpritin admin paneli üyelik girişi video ekle resim ekle gibi nasıl yapabilirm

weya dreamweawer da tasarladıgın bir web sayfasına nasıl video ekle butonu yapabilirim :'( lütfen yardımcı olun arkadaslar ne zmandandır böyle birset düsünüyorum ama yapamıyorum

mTanriverdi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
tilpark.com
Arkadaşım sanırım bu konu hakkında pek fazla bilgin yok? Programlama dillerini kullanmalısın;
Asp
Php
Mysql veritabanı

Bunları öğrenmen gerek ama biraz uzun sürer. Joomla ve wordpress gibi hazır içerik yönetim sistemleri ile başlayabilirsin...

mTanriverdi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
tilpark.com
İnternette arama yap hazır yazılmış ders ve demo amaçlı admin panelleri felan vardır. Eğer ilgilenirsen onları geliştirebilirsin.

MaCeRa

🌱Yeni Üye🌱
kardes bunları biliyorum suan aspx egitimini görüyorum ama html 'de dreamwarda tablolara resimleri istediqim gibi yerine oturtamıyorum örneqin photoshopta cızdıqım web sayblonunu dreamwarde pek fazla içerisine bırakamıyorum ama divlerle calıstıqım zman oluyor banada tablo seklınde lazım daha sonra onu vs cekip tasarımını editlicem