• YENİLENİYORUZ

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla forum ve sistem altyapımızı tamamen yeniliyoruz. Daha hızlı erişim daha fazla kullanım kolaylığı ve daha fazla fayda sağlayabileceğiniz platformumuzla yakında hizmetinizde olacağız. Verdiğimiz geçiçi rahatsızlıktan ötürü özür dileriz :)

İdeal Market Insörtü

mkmiktat

Acemi Kullanıcı
Ürün fotoğraf çekimi

arkadaşlar haklı bencede
ürün resimlerini tavsiyem gün stüdyo ortamı eğer o yoksa gün ışığından faydalanmanızı ve eğer varsa canon serisi bir makine ile çekerseniz profesyonel olması gerekiyor o zaman bu yorumları almayacağınız kanaatindeyim
elinise sağlık

muratsfx

Acemi Kullanıcı
Ön kapak hoşuma gitti eline sağlık güzel çalışma..
Arkada temizliğin simgesi Ayşe teyzeyi kullandığın dekoratifin altına atmışsın qaliba ona bi bak istersen ve kullandığın görsellerin renk ayarına dokunmadan direk koymuşsun, çok hawada duruyolar ya bi gölge ya dış çizgi yada arkasına bi ufak dekoratif atarak ürünleri öne çıkarabilirsin... bu şekilde çok karışık duruyor....

ve gri zemin yiyeyeceklerle bir bütünlük sağlamamış, zemin için alternatif çalışma yapsan daha uygun olur bence..... paylaşım için tşk :wink:

grafiker.tr

Acemi Kullanıcı
peri,
çok söylendi,
kusura bakma ben de söylemeden geçemeyeceğim,
market arabasını paylaşmayı düşünüyor musun?
teşekkürler.

ziyaozcelik

Acemi Kullanıcı
arkadaşım siteye fiyat yazıyon ya oranın nasıl yapıldığını yada .psd sini koyarsan çok memnun olurum
--TEXAS--

alcheragfx

Acemi Kullanıcı
paylaşımınız için teşekkürler

paylaşımınız için teşekkürler, başka varmı? ihtiyacım varda ?

rm70

Acemi Kullanıcı
BENDE MARKET ÇALIŞMASI YAPIYORDUM.ELLERİNE SAĞLIK ÇOK GÜZEL OLMUŞ.PAYLAŞIMIN İSE AYRI BİR GÜZELLİK.
ÇALIŞMANIN CORELİNE GÖNDEREBİLİRMİSİN.SAYGILARIMLA TEŞEKKÜR EDERİM
ADRESİM
reklammerkezi70@hotmail.com

HisarMedya

Acemi Kullanıcı
kola ve meyve suyu yazının üstüne çıkmış en önemlisi fiyatlar markayı azda olsa kapatmış bence süpr çalışma olmuş ellerinize sağlık ben olsam öyle yapardım yani bana göre ufak çizikler bunlar.tebrikler tekrar.

ahm15

Acemi Kullanıcı
Arkadaşlar merhaba bende bu şekilde insert hazırlamak istiyorum bi kaç yerden iş aldım ancak hangi programla hazırlanıyor bilmiyorum corel draw kullanıyorum orta seviyede corelle bu yaptıklarınızı yapabilirmiyim galiba yanlış yere yazdım ancak forumda bulamadım yeni başlayanlarla ilgili bir panel buraya yazmak zorunda kaldım.ilgilendiğiniz için şimdiden teşekkür ederim iyi çalışmalar ve forumlar.

aywass

Acemi Kullanıcı
emeğine sağlık on numara ürünlere drop verseydin daha mı iyi olurdu acaba diye düşündüm özellikle beyaz ürünlere..