Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

IE 9'da scrolling çubuğunun küçülme hatası

dvrN

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
bostanciogludevran.wordpress.com
Arkadaşlar selam.

Adres ekle diye bir yer var ve yeni kayıt ekle deyince eğer uzun isimli bir şey ekleniyorsa sağdaki scrolling çubuğu mouse'yi her oynatışımızda küçülüyor. Bu sorun sadece IE 9'da var. Firefox ve Chrome'de olmuyor. Neden olabilir?

47820113.png

Benzer konular

sanaluser

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.taneryilmaz.net
html ve css kodları gerekli. sayfanın internette çalışan hali varsa o zaman çok daha hızlı yardım edilebilir.

dvrN

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
sorun 1 gün ortaya çıkıyor bir gün çıkmıyor. 2 gün boyunca bu hata olmadı. ama bugün yine oldu. benle alakası yok diye düşünüyorum artık?

hataman

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.hataman.com
Bilgisayar programlarında ve kodlamalarda bir gün var bir gün yok gibi bir tabir kullanılamaz. Bilgisayarlar kodlara göre hareket ettikleri için kod ya çalışır ya çalışmaz aksi bir durum abes olur. Sizin sorununuz internet bağlantınızdan kaynaklanıyor yada sitenin barındığı sunucudan. Şöyleki, sorunun çıkmadığı durumlarda herşey sorunsuzca çalışıyor, çıktığı durumlarda ise site kodları tam olarak yüklenemediğinden yada yüklenmeye devam ettiğinden kodlar çalışmıyor.

dvrN

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
Bilgisayar programlarında ve kodlamalarda bir gün var bir gün yok gibi bir tabir kullanılamaz. Bilgisayarlar kodlara göre hareket ettikleri için kod ya çalışır ya çalışmaz aksi bir durum abes olur. Sizin sorununuz internet bağlantınızdan kaynaklanıyor yada sitenin barındığı sunucudan. Şöyleki, sorunun çıkmadığı durumlarda herşey sorunsuzca çalışıyor, çıktığı durumlarda ise site kodları tam olarak yüklenemediğinden yada yüklenmeye devam ettiğinden kodlar çalışmıyor.

bana da sunucu tabanlı olduğunu sezdim fakat burada bir personel onunla ilgisi yok deyince üstelemedim. öyle bir tabir kullanılmaz ama bir gün var bir gün yok gerçeğini değiştiremez. bildiğin ilginç bir olay. kodlarla sorunumuz var desek, mozilla ve chrome'de olmuyor.

hataman

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.hataman.com
Mozilla ve chrome o kodlarla sorunsuz çalşışıyordur ama bildiğimiz gibi ie nin her zaman kodlarla başı belada daha doğrusu bizim başımız belada ie ile.