Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İlk Afiş Çalışmam ( Ofis Mobilyası )

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
İlk Afiş Çalışmamdı. Kurs eğitimi aldığım kurumdan firma adı ve işlevi verilmişti. Bende bu çalışmayı çıkardım. Umarım birşeyler becermişimdir. Saygılar...

93741295hz4.jpg

Not: Telefon numarası ve web sitesi gizlenmiştir.

Son düzenleme:

Benzer konular

tugi

♾️Grafik Gurusu♾️
ilk çalışman olmasına rahmen genel anlamda başarılı gözüküyo.sadece ünlem işareti çok öne çıkmış. ellerine sağlık

gezergrafik

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence çalışmadan ziyade düşünce orjinal bence çok güzel olmuş

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
hoş sade olmuş keşke yazıyı fonta yedirseydin daha bir orginal olabilirmiş ;) eline sağlık

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Mr.MERCANO abim dediğin gibi yazıya overley vermiştim fakat söz çok arka planda kalmıştı. Bende böyle daha uygun görmüştüm. Fikir için ayrıca teşekkür ederim.

West

🌱Yeni Üye🌱
Sayın staples çalışmalarını zevkle takip ediyorum. İlk olmasına rağmen süper bir çalışma bence. Tebrikler.

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
zekice yapılmış bir tasarım... grafiker piyasasında ve günümüze uygun bir çalışma ama ne yazıkki grafikerler ne kadar güzel ve zekice çalışmalar yaparsa yapsın insanımız bu tür şeyleri hala sindiremedi bu tür çalışmaları piyasada kullanamıyoruz sadece elimizde güzel bir hatıra olarak kalıyor ve buda üzücü insanlarımızın düşünce olarak gelişmesi gerekiyor artık

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
zekice yapılmış bir tasarım... grafiker piyasasında ve günümüze uygun bir çalışma ama ne yazıkki grafikerler ne kadar güzel ve zekice çalışmalar yaparsa yapsın insanımız bu tür şeyleri hala sindiremedi bu tür çalışmaları piyasada kullanamıyoruz sadece elimizde güzel bir hatıra olarak kalıyor ve buda üzücü insanlarımızın düşünce olarak gelişmesi gerekiyor artık

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim ama ben sizin gibi düşünmüyorum. Her grafiker afiş deyince çalışma alanına görsel şişirmek yerine vurgu ağırlıklı, bir şeyleri hem öğretip, hem baktırıp, hem düşüncürerek çalışmalar çıkartırlarsa bu gelenekte sona erer bence. Saygılar.

ertiryaki

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
güzel bir çalışma sadece sunu söylemek isterim, ahşap dokusunu büyütecin oldugu bölümü büyüterek resmi onun üzerine koysaydın çok güzel olurdu. Ağaç dokusuda büyümeli...

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
güzel bir çalışma sadece sunu söylemek isterim, ahşap dokusunu büyütecin oldugu bölümü büyüterek resmi onun üzerine koysaydın çok güzel olurdu. Ağaç dokusuda büyümeli...

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Dediğiniz gibi büyütecin olduğu bölümü büyütmüştüm fakat bildiğiniz üzere ''Mona Lisa'' bir eser ve bu eser de oynama yapmak istemedim. Bu sebeple bu şekilde kalmasını uygun gördüm. Saygılar.

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
arkadaşım özgün düşüncen için kutluyorum seni...fikir süper...çalışmada güzel olmuş...yazı sırıtmış sadece...ama ilk afiş çalışmanmış, onun için görmedim saydım...eline sağlık...başarılıçalışmalarının devamı dileğiyle...:)

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
arkadaşım özgün düşüncen için kutluyorum seni...fikir süper...çalışmada güzel olmuş...yazı sırıtmış sadece...ama ilk afiş çalışmanmış, onun için görmedim saydım...eline sağlık...başarılıçalışmalarının devamı dileğiyle...:)

Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim. Genelde yaptığım çalışmalarda hep eleştirilen kısım fontlardan yana. Böyle bir sıkıntım mevcut aslında. Bunu da öğrenciliğime bağlıyorum. Piyasaya girersem inşallah o eksikilğimide telaffi edeceğimi ümid ediyorum. Saygılar.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
zemin daha ahşap vari olabilirdi..Mona lisa iyi düşünülmüş ama fonun siyahlığı işi bozuyor kanaatindeyim..baktıkça görülecek gizli ögeler yerine görüldüğünde tek hamlede ifade yi açığa çıkaran bir yaklaşım olması kanaatindeyim..ama yinede başarılı..