Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İlk afiş çalışmam

bboymuzo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar ilk broşür çalışmam nasıl gözüküyor kullanılabilir olmuşmu acaba :sweating:

Benzer konular

uguralemdar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Hala yeni olduğumdan bana söz düşer mi bilmiyorum ama...İlk bakışta otel resimleri olan taraf itici geldi biraz ama yakından baktığında o kadar kötü değil .. Gayet iyi hatta izin varsa alıştırma amaçlı kullanmak istiyorum :D

bboymuzo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İlk öncelikle bende bu işde yeni olduğumu belirtmek isterim 3 aydır grafik işiyle uğraşıyorum ayrıca alabilirsin tabi senin olsun :D

MKeskinoglu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.mkeskinoglu.com
Renk uyumu çok güzel olmuş. Özellikle yeşil ve beyazı birlikte kullanman ayrı bir hava katmış. Bu konuda başarılısın. Renk kavramın gayet güzel.

Çok yazı ve resim kullanmaman çalışmanın sade ve şık olmasını sağlamış.

Sadece resimleri biraz daha büyütebilirsin birde hep havuz vs resimleri konulmuş. Farklı resimler olabilir.

Hani bunun arka tarafı? :)

bboymuzo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yorumların için teşekkür ediyorum, şimdilik on kapak kısmını yaptım içeriğini en kısa zamanda :D

ahmtblk

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.pixeldizayn.com
sakın kullanma bunu. bi sürü yazım hatası var :)))

tualet nedir yahu? :)
ha bi de apart'dan var:) aparttan olacak

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
genel olarak uyum herşey çok güzel fakat bence; sürekli havuz fotoğrafları olmamış odalardan apartlardan turlardan bashediyorsun o küçük alanlara odalar,apartlardan vs. fotoğraflar yerleştirmen daha uygun olurdu. Yazım hatası konusunda uyarı yapılmış zaten.Emeğine sağlık.

emre_ozturk

🌟Usta Tasarımcı🌟
güzel olmuş var sende ışık var :) nacizane bir tavsiyede bulunucam.. Kopyacı olma sakın esinlen ama kopyacı olma yoksa hiç bir yol katedemezsin.. kural şu esinlen gözünde canlandır bu olmadı ve farklı fikirler deneyerek kağıda dök yada kafanı 30 derecelik açıyla yukarı kaldır ve boşluğa bak işte o boşlukta hayalini kurduğun tasarımı göreceksin.. dene :) ve bol bol araştırma yap..

sweetsoul76

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel olmuş var sende ışık var :) nacizane bir tavsiyede bulunucam.. Kopyacı olma sakın esinlen ama kopyacı olma yoksa hiç bir yol katedemezsin.. kural şu esinlen gözünde canlandır bu olmadı ve farklı fikirler deneyerek kağıda dök yada kafanı 30 derecelik açıyla yukarı kaldır ve boşluğa bak işte o boşlukta hayalini kurduğun tasarımı göreceksin.. dene :) ve bol bol araştırma yap..

Kusursuz bir yorum.Üstüne ekleyebileceğim hiçbirşey yok,tebrikler..

mjcptncrzy

🌱Yeni Üye🌱
Genellikle ilk çalışmam diyen başlıklardan korkuyorum . Fakat senin çalışmayı görünce korkunun gereksiz olduğunu gördüm en azından senin için :) Bazı 'İLK' yazan çalışmalar gerçekten mesleğe emek vermiş tecrübeli dostları bir hayli üzüyor ama yol göstermek lazım. Senin içinde söylenecek; estetik duygunun olduğunu görebiliyoruz. Fotoğrafları daha büyük kullanman gerekiyor kesinlikle. Ayrıca sağdaki fotonun en-boy oranı sıkıntılı gibi. Bunların dışındakileri zaten diğer dostlar söylemiş. Başarılar.