Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ilk afişim... Bağırganlı Şövalyeleri

beginner41

🌱Yeni Üye🌱
ilk afiş çalışmam :D
sovalyeler.jpg

akberrak

🌟Usta Tasarımcı🌟
öncelikle emeğine sağlık
'kesinlikle' kelimesinde bir hata var ona bakarsın düzeltirsin
yazı fontlarınıda bence değişmelisin ,üstteki isimlerde düzensiz yerleştirilmiş sanki gelişi güzel gibi benim gördüğüm şimdilik bu kadar başarılar dilerim

Furkan EKMEN

♾️Grafik Gurusu♾️
Afişin arka tarafı güzel fakat yazım hatası var ve üstteki isimleri oyuncuların üstüne yazmayı dene bi daha güzel olacak....

beginner41

🌱Yeni Üye🌱
teşekkür ederim belirttiğiniz düzenlemeleri yapıcam...

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
benim bildiğim filmler 5 yıldız üzerinden değerlendirilir.
seninki baya bir aşmış baksana 6 yıldız almış :D
elime emeğine sağlık

Prenses Keriman

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Oyuncuların fotoğrafları çok küçük kalmış. Background güzel.

giyo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
başyapıttan önce 2 kere 'bir' yazmışsın. afiş güzel ama arkaplan fotosuna kırmızı yazı rengi pek uymamış gibi. tabi renk tercihleri kişiden kişiye değişir. son olarak, 5 şövalyenin 5'inde de şövalye tipi yok :p şaka bir yana eline sağlık.

muhammed008

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşım tebrik ediyorum. ilk afişimde bende çok güzel sözler duymak istedim. hakediyorsunda tebrikler. kompozisyon oluşturma fikrin güzel. Tavsiyelirim fontlarda değişiklik yapma konusuna katılıyorum. Ayrıca orda ya bir brush izi kalmış yada sildiğin birşey veyahut blutlardan bir kalıntı onları düzeltebilirsin. bu arada arka fonunda dpi ı yüksek bir foto kullansan daha rahat farkedebilirdin bu hataları. 300 dpi en rahatı.

Son düzenleme:

Artichoke

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Güzel Olmuş Emeğine Sağlık
yanlız bir sorun var benim gözümle o adamların maskesini düzeltmeni tavsiye ederim veya daha sert fotoğraflar koymanı. afişteki isim ve background taki kale ile o adamlar pek uymamış.
Yardımcı olabileceğini düşündüğüm bir kaç fotoğraf dekupeledim senin için birde bunlara bak belki işine yarar :iloveyou: :artipuan:

https://rapidshare.com/files/437988862/Film_Kapaae_ae__ve_Afi___.rar

stormman

🌱Yeni Üye🌱
tebrik ederim güzel bir çalışma olmuş bence yüzleri yukarı taşı isimlerini farklı bir yazı fontuyla biraz daha küçük ve merak uyandıracak şekilde altlarına yaz.
Baş yapıt yazan yerde daha farklı bir vurgu kullanabilirsin Yazıların efektleri olsa daha iyi olur gibi
en alfttaki kalenin arka tarafından bir aydınlık verebilir kılıç resmi gibi...konabilir.

emeğine sağlık...iyi çalışmalar...

beginner41

🌱Yeni Üye🌱
tüm yorumlarınıza canı gönülden teşekkür ederim bu siteye ilk girdiğimde bana pek yararı olmayacağını kimsenin ilgilenmeyeceğini düşünüyordum fakat hepiniz bana çok yardımcı oldunuz grafikerler.net'e de ayrıca teşekkür ediyorum.

beginner41

🌱Yeni Üye🌱
Güzel Olmuş Emeğine Sağlık
yanlız bir sorun var benim gözümle o adamların maskesini düzeltmeni tavsiye ederim veya daha sert fotoğraflar koymanı. afişteki isim ve background taki kale ile o adamlar pek uymamış.
Yardımcı olabileceğini düşündüğüm bir kaç fotoğraf dekupeledim senin için birde bunlara bak belki işine yarar :iloveyou: :artipuan:

https://rapidshare.com/files/437988862/Film_Kapaae_ae__ve_Afi___.rar

eline sağlık çok yardımı oldu teşekkür ederim

Pınar Bozdemir

👑Efsanevi Grafiker👑
ben beğenmedim çok karışık renkler uyumsuz...

Çok çalışmanız lazım

BtaÖğretmeni

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Kullandığınız kişi resimler afişe oturmamış birazdaha belirgin(Büyük) yapabilirdiniz .Yinede Eline Sağlık ;)