Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İlk dvd ambalajı tasarımım. Kediler Vadisi

grafitunç

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

LİSE 3. SINIFTA YAPTIĞIM İLK AMBALAJ VE DVD KUTUSU NİTELİĞİ TAŞIMAKTADIR.FREEHAND VE PHOTOSHOP KULLANDIM.100 almıştım gerçek ve orjinal bir çalışmaydı demişti hoca

pixelleşme oluyor neden anlamadım.pc de düzgün gösteriyor.acaba nete yüklerkenmi oluyorki.

grafitunç

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tşk ederim.dahada güzel maketinde

dizaynplus

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Pixelleşme sebebi photoshopta tasarım yapmış olmanız muhtemelen ufak resimleri büyütmüşsünüzdür ve çalışmanızı yaparken 100% görüntü olarak ekranda çalışmamanızdır. Baskılarda Daha farklı programlar kullanın photoshop resim editlemek için daha etkilidir. Çalışanız güzel olmuş. Başarılarınızın devamını dilerim. Ama bir tavsiye vereyim resimleriniz siyah arkaplanla kullanmışsınız ve kullandığınız kedi resimleri biraz karanlık görünüyo renkleriini biraz açmanızı tavsiye ederim.

grafitunç

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bu çalışmayı yaparken freehand kullandım.photoshop u sadece resımlerde kullandım.yorumlarınız için tşk ederim.

Nazy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.maxicep.com
güzel sevimli bir çalışma olmuş ama o yuvarlak kesim hattı ne işe yarıyor anlayamadım
ggggy.gif

maket halindede güzelmiş:)

grafitunç

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok güzel duruyor evet.beyaz noktalar cd için içerisinde bir plastik cd takma malzemesi var.parmaklarla tutup çekmek için.bide nasıl yaptığınızı anlatabilirmisiniz 3 boyutlu şekilde.

Nazy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.maxicep.com
çok güzel duruyor evet.beyaz noktalar cd için içerisinde bir plastik cd takma malzemesi var.parmaklarla tutup çekmek için.bide nasıl yaptığınızı anlatabilirmisiniz 3 boyutlu şekilde.
Esko Artios cad yada Illustrator e plug-in olarak Esko studio ile yapabilirsiniz

Son düzenleme:

grafitunç

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
size zahmet bide kurtlar vadisini ekledim onuda yapabilirmisiniz.