Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İlk Kartvizit Çalışmam | Fireworks

blackcobras

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.emrecengiz.net
kartvizit.png

yorumlarınızı bekliyorum...

Benzer konular

kucukhalici

🌱Yeni Üye🌱
Tasarımda kullanılan materyaller pek amaca yönelik gibi görünmüyor. Örneğin fazlaca oklar mevcut ancak bilgisayar sektörüyle pek bi bağlantı yakalayamadım.

alicinki

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.alicinki.com
Gerçeklikten uzak. Kartvizitinizi 24cm x 15cm falan bastırmayacaksanız zemindeki ince çizgilerin baskıda çıkmasını beklemeyin.

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Bilgi sayar teknikeri, Kartvizit ne kadar tasarlarsa, ben bi grafiker olarak o kadarda teknikerlik yapabilirim. Mesela işlemciyi tutup ram yuvasına sokar burdan da ilk bilgisayar toplamam diye başlık açarım.

blackcobras

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.emrecengiz.net
Bilgi sayar teknikeri, Kartvizit ne kadar tasarlarsa, ben bi grafiker olarak o kadarda teknikerlik yapabilirim. Mesela işlemciyi tutup ram yuvasına sokar burdan da ilk bilgisayar toplamam diye başlık açarım.

senin gidip işlemciye ne yapıp yapmaman beni ilgilendirmiyor düzgün yorum yapacaksan yap mesaj kasıcam diye zorlama kendini

grafiker_emrah

♾️Grafik Gurusu♾️
senin gidip işlemciye ne yapıp yapmaman beni ilgilendirmiyor düzgün yorum yapacaksan yap mesaj kasıcam diye zorlama kendini

hocam kimsenin bişey dediği, bişeğide kastığı yok kasılan sizsiiniz galiba... kısaca herkes işini yapsın diyor arkadaşım ;) tasarımın da harika olmuş bastır kullan emeğine sağlık ;)

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑

Mesaj kasmak? lütfen mesaj sayıma bir bakın! Burası sizin bildiğiniz forumlardan değil, rep puanı mesaj sayısı falan bizi hiç ilgilendirmez, biz mesleğimiz ve çalışmalarımızla burdayız. Sizi kaalebile almamam gerekli.

İyi çalışmalar.

star6034

🌱Yeni Üye🌱
güzel olmuş bi kaç deyişiklik daha yapsan dahada güzel olur mesela okları çok fosforlu yapmışsın biraz daha mat yap logoda olduğu gibi yada gölge ver bende kartın bilgileri ön planda deyil gibi :)