Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ilk menü tasarımım(satıldı)

grafitunç

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
freehand ve photoshop kullandım.İlk sattığım ve ilk menü tasarımım özelliğini taşımaktadır.Yorumlarınızı bekliyorum ama acımasız olmasın lütfen:D
menui.jpg

mordenge

🌱Yeni Üye🌱
Güzel bir çalışma ellerine sağlık. Yalnız ben bir yere girdigimde menü bana geldiginde sadece fiyatları değil ne yiyecegimi görsel olarakta görmek isterim o yüzdendir ki meni 4 sayfa olup içeçeklerin sağında içeçek resimleri için bir yer olsaydı, pasta menüsü sağda sol tarafında pasta resimleri olsaydı daha şık dururmuydu?

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Arkadaş simit cafe yazısının fontu ve efekt gözüme hoş görünmedi nedense.
Arkadaşımızın dediği gibi belki görseller olabilirdi yanlarında ama bu haliylede hoş.Tebrik ediyorum ticari anlamda ilk işinizmiş inşallah devamı gelir..
Başarılar..

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
güzel bir çalışma olmuş emeğine sağlık

ALOR

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çok güzel bir çalışma,fotoğraflar ve fontlar güzel seçilmiş,ellerinize sağlık.

grafitunç

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
MORDENGE
Güzel bir çalışma ellerine sağlık. Yalnız ben bir yere girdigimde menü bana geldiginde sadece fiyatları değil ne yiyecegimi görsel olarakta görmek isterim o yüzdendir ki meni 4 sayfa olup içeçeklerin sağında içeçek resimleri için bir yer olsaydı, pasta menüsü sağda sol tarafında pasta resimleri olsaydı daha şık dururmuydu?
mordenge yorumun için çok tşk ederim.Müşteri ucuz olmasında ısrar etti yaptığım tasarımıda çok beğendi.İçerisinde sadece bir görseli ve firma ismini değiştirmemi istedi.Bu işe yıllarını vermiş deneyimli biriydi.Gelen müşterilerini iyi tanıyan biri o yüzden tasarım olarak bu şekilde kalmasını istedi.

digitali

🏅Acemi Tasarımcı🏅
emeğine sağlık. şarap gibi yıllandıkça tatlanıyor bence bizim meslek. her geçen gün yeni bir şey katıyoruz çalışmalarımıza. ilk olarak güzel bi çalışma.ama benim hep dikkat ettiğim şey resimlerin arka fonlarının aynı olmasıdır. bir resimin bir diğerinden görüntü olarak gözü tırmalamaması gerekir. benim düşüncem

grafitunç

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
grafikerde şarap gibidir.yıllandıkça güzel olur.yorumun için çok tşk ederim.

Elsi

🌟Usta Tasarımcı🌟
Simit cafe için biraz ağır olmuş sanki zemin falan:) ayrıca yazı fontları daha güzel olabilirdi...

grafitunç

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
baska yorum yazmak ısteyen varmı acaba

karakura12

🌟Usta Tasarımcı🌟
Güzel ama kapakta kahveye daha çok odaklanmalısın sanki yaprağa odaklanmışsın gibi olmuş.
Başarılarının devamını dilerim.

Pınar Bozdemir

👑Efsanevi Grafiker👑
güzel çalışma .
Menü yazısının fontu benimde çok beğendiğim ama kullanmaya cesaret edemediğim güzel fontlardan bir tanesi.
Ön kapak gerçekten güzel olmuş yalnız arka kapakta bir boşluk var nedense görselleri başka şekillerde kullansaydınız belki o arta kalan alan okadar sırıtmayacaktı.
Sayfa kenarlarındaki vektöreller çok güzel.
Renklerde çok hoşuma gitti çok uyumlu
Menü içi düzeni hoş ama başka bir fontla güzel olurdu diye düşünüyorum
iyi çalışmalar
Emeğe saygılar :wink:

kasvera

🌟Usta Tasarımcı🌟
fontlar dısında hiç bir sorun göremedim detaylı incelemek gerek
başarılar

immortale

🌟Usta Tasarımcı🌟
emeğine sağlık,
gayet güzel bir çalışma

ibozo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kadir Çöpdemirin bir ara türkcell reklamında bas konuşu yay konuş diye çevirdiğini hatırladın mı? işte senin ki de böyle bir durum kardeşim, sol sayfayı andy warhol hesabı asker gibi dizmişsin de biraz yaysaydın keşke, alt taraflar çok boş kalmış. Genel anlamda ise başarılı gibi duruyor, ancak gıda maddelerinin tanıtımını yaparken gerek firma ismi gerekse ürün isimlerinde kırmızı rengi vurgulaman bilinçaltında iştah açar, sen ise siyah kullanmışsın. Dediğim gibi bir simit cafe için başarılı ama genel manada yetersiz. Başarılar.

Cyber-Killer

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaslar Menü Renklerini Gördügümde Mekanin Ve Dekorasyonun Rengine Yakin Bir Ton Kullandigini Düsünüyorum Arkadasimizin. Acaba Yanlismiyim ? Eger Dogruysa Güzel Calisma Ellerine Saglik. Yazi Fontuda Uygun Olmus.

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Çalışma güzel.Tebrikler.Sadece ürün fotoğraflarını çevreleyen çizgiler biraz kalın görünüyor.Az daha ince olsa daha şık durur.Emeğinize sağlık.