Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İlk mobil login tasarımım

nihilist

🌱Yeni Üye🌱
Canım sıkıldı şöyle bir şey yaptım sizce nasıl olmuş

Benzer konular

geomania

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Şaka mıdır bu? "Usurname" nedir...

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Eleştireceksen kendini insan gibi düşünerek eleştir. İnsanların hevesini kırma.

İki eleştiriyle hevesiniz kırılacaksa sizi köşebaşına alalım lütfen..
Ayrıca buradaki eleştriden ziyade kendine gel uyarısıydı.

Kaldı ki bu gibi durumlarda önemli olan karşıya vereceğin tepkidir.
Soğuk kanlı ve kontrollü olmanı öneririm.. ;)

Çalışmaya gelirsek.. Çok da gerekli değilmiş..

azap0

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
İki eleştiriyle hevesiniz kırılacaksa sizi köşebaşına alalım lütfen..
Ayrıca buradaki eleştriden ziyade kendine gel uyarısıydı.

Kaldı ki bu gibi durumlarda önemli olan karşıya vereceğin tepkidir.
Soğuk kanlı ve kontrollü olmanı öneririm.. ;)

Çalışmaya gelirsek.. Çok da gerekli değilmiş..

Ben olaya köşe başından objektif baktığım için o arkadaşa öyle dedim zaten. Eleştirinin ne demek olduğunu sende bilmediğin için diğer arkadaşa katılıyorsun. O arkadaşa orada yapılan yorum eleştiri değil bencilliktir. Çalışmaya gelirsek bu sitede gerekliliğinden çok verilen emek önemlidir buna da karar verebilecek kapasitede olmadığınızı yaptığınız yorumdan rahat anlayabiliyorum. Takdir edersiniz ki yukarıdaki çalışmayı yapan arkadaş yrd.grafiker

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Çok da büyütülecek bir mevzu değil aslında..
Eleştiriden ziyade uyarı olduğunu belirtmiştim fakat köşeden görünmüyor sanırım ;)
Emeğe tabiki saygı duyuyorum, fakat neyin şişirilip neyin şişirilmeyeceğini bilecek düzeydeyim.

Son olarak "yardımcı grafikerler pohpohlanacak" diye bir kaide olduğunu düşünmüyorum.
Herkese keyifli akşamlar dilerim..

geomania

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Eleştireceksen kendini insan gibi düşünerek eleştir. İnsanların hevesini kırma.

Her şeyden önce yazmış olduğum şey bir "yorum". Yani bir "eleştiri" değil. Yoruma açık bir paylaşım için yazılanlara karşı agresif tavrınızı anlayabilmiş değilim.
Kaldı ki paylaşım sahibi yanıtlamazken size ne oluyor? "Kendini insan gibi düşünerek..." benzeri ifade (gerçi hala cümleyi net olarak anlayabilmiş değilim o da ayrı) ile hakaret yanlısı bir sertlikle çıkışmak algı ile ilgili bir eksikliğin göstergesi. Size kendinizi "karşılıklı yapıcı diyaloglar, karşılıklı iletişim" gibi konularda biraz daha geliştirmenizi öneririm.
Eğer bir "Emek"ten bahsedeceksek "Can sıkıntısından" çıkan bir emek üzerine konuştuğumuzu unutmamak gerekir. Her çalışma elbetteki emek içerir ve değerlidir. Ancak yapılan işi önemsizleştiren yapanın sunuş şekli ile doğru orantılıdır.
Velhasıl, çok da uzatmaya gerek olmayan bir mevzu. Söz konusu çalışmaya "eleştiri" dahi (!) yapmıyorum. Kişi ettiği sözü, yaptığı işi bilmeli ve kendisine olan saygısını ortaya koymuş olduğu esere de duymalıdır. Varın anlayın. Kelimenin doğrusu "Username" dir sadece bu.
"Yrd. Grafiker" gelecekte "Grafiker" olabilecek demektir. Siz geleceğin grafikerleri agresif, tahammülsüz, kopuk iletişim içeren, dinlemeyi bilmeyen tavırlarınızdan sıyrılıp, vizyon ve anlayış perspektifi açısından zengin, kullandığı dile saygılı, hoşgörü sahibi "sanatçı"lar olmaya doğru yönelirseniz; bizler de bu sektör için endişe duymak yerine umut beslemeye başlayabiliriz.

Son düzenleme: