Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

illstratörde yardımlaşma niçin zayıf..

josef29

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.bayrakci.com
illstratörde yardımlaşma niçin zayıf.. çok takılıyoruz herkesçe ama sonuç hüsran acaba nedir problem kullanıcı azlığımı yoksa paylaşamama arzusumu 2-3 haftalık sorular var merakla bekliyoruz vardı burda bi kaç ii arkadaş hande hanım gibi hayırdır nerdesiniz...

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Sanırım program kullanıcısı sayısının azlığından kaynaklanıyor.

Nazy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.maxicep.com
Illustratoru gerçekten kullanmayı öğrenmeyi isteyenler:) Adobe Resmi web sitesi üzerinde varolan yardım konularını inceleyip en ufak detaya kadar destek alabiliyorlar

ADAMINbiri

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bu siteye ilk üye olduğumda özel mesajlaşma dahil herşey sadece paylaşım üzerineydi... Taaki özel üyelik (Paralı üyelik) çıktı, bende siteden soğudum... Eğer önceki tarihlere bakarsanız özellikle illustrator konusunda çok bilgi paylaştım, elimden geldiği kadar herkese yardım etmeye, problemlerini çözmeye çalıştım... Ama özel paralı üyelik diye birşey çıktı... Özel mesajlaşma sadece paralı üyelere sağlandı... Bende buna tepki olarak, burda sorulan sorulara pek cevap vermek istemiyorum... Sadece ben değil, bir kaç arkadaşta aynı sebepten artık soruları cevaplamaktan kaçınıyor... Burda bazen öyle bilgiler paylaşıyoruz ki, tomarla para versek o bilgiye ulaşamayız belkide... Madem herşey paralı, ben niye bilgilerimi bedavaya paylaşayımki değil mi?

Saygılar...

K.Çakır

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.corelturk.blogspot.com
Bu siteye ilk üye olduğumda özel mesajlaşma dahil herşey sadece paylaşım üzerineydi... Taaki özel üyelik (Paralı üyelik) çıktı, bende siteden soğudum... Eğer önceki tarihlere bakarsanız özellikle illustrator konusunda çok bilgi paylaştım, elimden geldiği kadar herkese yardım etmeye, problemlerini çözmeye çalıştım... Ama özel paralı üyelik diye birşey çıktı... Özel mesajlaşma sadece paralı üyelere sağlandı... Bende buna tepki olarak, burda sorulan sorulara pek cevap vermek istemiyorum... Sadece ben değil, bir kaç arkadaşta aynı sebepten artık soruları cevaplamaktan kaçınıyor... Burda bazen öyle bilgiler paylaşıyoruz ki, tomarla para versek o bilgiye ulaşamayız belkide... Madem herşey paralı, ben niye bilgilerimi bedavaya paylaşayımki değil mi?

Saygılar...
Üzücü... Peki siz farklı forumlarda Illustrator sorularını cevaplıyor musunuz?

grafikmaster@@@

🌱Yeni Üye🌱
illustrator'de sorun istediğinizi cevaplayayım

Sorularınızı bekliyorum

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
illstratörde yardımlaşma niçin zayıf.. çok takılıyoruz herkesçe ama sonuç hüsran acaba nedir problem kullanıcı azlığımı yoksa paylaşamama arzusumu 2-3 haftalık sorular var merakla bekliyoruz vardı burda bi kaç ii arkadaş hande hanım gibi hayırdır nerdesiniz...

Bir çok soru aslında bir öncekiyle benzer nitelikte. Eğer sorulan sorulara ve önceki cevaplara bakarsanız bunu görebilirsiniz. Ayrıca özel veya normal üzelikle alakası yok paylaşımın. İstiyen istediğini paylaşır, değer veya arz içerir.

Sorularınızı bekliyorum

Standart Mesh kullanımından bahsetmenizi kopyala yapıştır yapmadan, kendi bilgilerinizle paylaşmanızı rica edebilirim. Genelde askıda kalan bir konu.

grafikmaster@@@

🌱Yeni Üye🌱
Mesh kullanmak basit ve tek parça bir çizim üzerine mesh tool yardımıyla birden fazla nokta ekleyerek renkler ve degradeler uygulayarak profesyonel bir illustrasyon oluşturmaktır. İleri derecede olmasada biraz ressamlık ve çizerlik gerektiren bir uygulamadır. Mükemmel bir grafiker olsanız bile biraz yetenek işi diyebilirim. Bu çizimde bana aittir. Kopyalama ya da yapıştırma yoktur. mesh tool kullanmak içinizdeki ressamlık yeteneğinizi ortaya çıkarabilir. Malesef bende ki yetenek bu kadar.

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
paylaşımlar ücretsiz

Saygılar...

bizim özel üye olmamız siz arkadaşlara yansımıyor neden biz paylaşımlarımızı para ile satmıyoruz bir menfaatimiz yok aksine üste para harcayıp foruma katkıda bulunuyoruz yanlış düşünüyorsunuz bu konuda şu anda rapidde 60 gb dosyam var ve bunlar sizlerle paylaşmak için yükleniyor her ayda rapide para ödeniyor bunlar bize bir menfaat getirmiyor ve elimden geldiği sürece rapide yükleme yapmaya devam ediyorum daha yükleyeceğim 500 gb dosya var ve her geçen gün bu gb artıyor internete upload hızı yavaş olunca yüklemelerde haliyle gecikiyor ve biz bu paylaşımlarımızı bedava yapıyoruz

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Mesh kullanmak basit ve tek parça bir çizim üzerine mesh tool yardımıyla birden fazla nokta ekleyerek renkler ve degradeler uygulayarak profesyonel bir illustrasyon oluşturmaktır. İleri derecede olmasada biraz ressamlık ve çizerlik gerektiren bir uygulamadır. Mükemmel bir grafiker olsanız bile biraz yetenek işi diyebilirim. Bu çizimde bana aittir. Kopyalama ya da yapıştırma yoktur. mesh tool kullanmak içinizdeki ressamlık yeteneğinizi ortaya çıkarabilir. Malesef bende ki yetenek bu kadar.

Eklediğiniz bir görsel yok. Mesh kullanımları çizim bilgisine sahip olunmaası gerektiğini düşünmüyorum. Aksi halde grafikerlik içinde yetenek olması gerekirken 2 ayda tamamlanan kurslarla birçok yeni meslektaşımız piyasadadır.
Paylaşmak istediğiniz konuları ayrı bir başlık altında açarsanız hem arkadaşın konusu dağılmaz, hemde kendinize ait bir konu oluşur. Biz Ai kullanıcılarıda sizi daha kolay takip edebiliriz.

bekir123e

🌱Yeni Üye🌱
Yanıtım.

Kullanıcı sayının azlığından tabi ki.

josef29

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.bayrakci.com
daha programın ismini bile düzgün yazamadığından olabilir mi?

Anlayan anlayıp yazıyor doğru yada yanlış harf hatası da olabilir bumudur kıstasın senin ,necisin sen.... TÜRK DİL KURUMU musun varsa bir bildigin yazarsın tabiki **** yapmadan ,kusura bakmayın diger arkadaşlar 2yıldan fazladır burdayım ilk defa agzımı bozuyorum..

Saygılar...

gerçekten haklısın

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑

Saygılar...

Konu paralı üyelik ya da özel mesaj uygulaması değildir.

Konu bu sitede paylaşımlarını belirli bir düzende ve yardım amaçlı olarak insanlarla bildiklerini paylaşanlar ile paylaşmayanları ayırma amaçlı yapılmış uygulamalardır.

Mesela bahsettiğiniz ücretli üyelik dışında bir de ücretsiz olup özel mesajı kullanma hakkı olan bir üyelik türümüz de forumda mevcuttur.

Peki bu üyelik türü ile ilgili forumdaki açıklamaları okudunuz mu?

Sizce de insanlarla bilgilerini belirli bir düzende paylaşım yapan ile yapmayan aynı hakları tanımak, bilgilerini ya da paylaşımlarını yapan ile yapmayanı bir tutmak doğrumudur?

Forumda paylaşımın daha çok artması amacı ile yapılan bu uygulamalarda farklı bir düşünce aramak ne kadar doğrudur sanırım tartışmanın bile gereksiz olduğu anlaşılacaktır.

https://www.grafikerler.net/ari-uyelik-hakkinda-t68229.html

dddnnnsss

🌟Usta Tasarımcı🌟
Burada yardımlaşma ön planda ise paralı üyelik değil de belli bir mesaj sayısını aşanlara veya teşekkür alana ayrıcalıklı üyelik tanınabilir.Bu fikrim tabii ki herkesin fikrine da saygı gösteririm.

Yavuz Mamaç

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Özel üye olmadan da bilgilerinizi paylaşabilirsiniz... !