Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İllustrasyon / +13 / Dijital Painting / Creedwar

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Çalışma ilk önce Illustrator programında 2 saatlik vektörel çizimle sonrasında 3 saat Photoshop 'ta renklendirme yapılmıştır. Son zamanlarda Photoshopta boyama ve renklendirme üzerine çalışmalar yapmaktayım.Yorum ve beğenilerinize sunuyorum.

18l6j.jpg
.

feylosoft

🏆Pro Tasarımcı🏆
Aslında oldukça iyi ellerinize sağlık. Ama resmin özellikle çıplak bölgelerininin kenarlarında uyguladığınız bevel benzeri etki biraz bozmuş. Işık dengesini bayağı etkilemiş özellikle çoraplarının üstünde de o etkinin olması rahatsız edici.

Ama çizimi sevdim.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Aslında oldukça iyi ellerinize sağlık. Ama resmin özellikle çıplak bölgelerininin kenarlarında uyguladığınız bevel benzeri etki biraz bozmuş. Işık dengesini bayağı etkilemiş özellikle çoraplarının üstünde de o etkinin olması rahatsız edici.

Ama çizimi sevdim.

Ah ah diyorum. Photoshopta 3 saatte artık yeter diye baydığım ve sanırım bu kadar dediğim çalışmaya haklı ve doğru yorumun için teşekkür ederim feylosoft. Uzun zamandır çizim yapmadığımdan haliyle son zamanlarda yaptığım çalışmalarda ışık, gölge, oran orantılarda sorun var gerçekten. Buda çize çize geçecek sanırım ama sonuca ulaşmak için hırs yaptığımdan bakalım daha neler çıkacak..

Güzel ve yönlendiren yorumun için teşekkür ediyorum..

Soner DİLEK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.sonerdilek.net
hah yav bayan böyle olucak işte geçenki neydi öle :p üstad fazla çizim tekniğinden anlamam ama göze hoş geliyor yalnız dikkatimi çeken kılıcı tuttuğu yer sanki el kısmı kılıcın sapı gibi görünüyor..emeğine sağlık

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Tebrik ederim çok hoş :) Yalnız küçük bir eleştirim olacak, kılıcın perspektifi tam oturmamış sanırım sapı ve bıçağı arasında bir orantısızlık söz konusu.Ve bıçağında kırılmalar var ama o çözünürlükten kaynaklanıyor olabilir.Onun dışında üzerinde ki deri etkisini beğendim. :) Elinize sağlık.

omerh

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
üstad eline sağlık çizimin gayet güzel. 2 saatte çizdiysen hele süper... ama gölgelendirmeler biraz sıkıntılı... ancak normalde baktığında çizim+arkaplan ve renklendirmeler gayet güzel... tekrar eline sağlık. başarılar

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
hah yav bayan böyle olucak işte geçenki neydi öle :p üstad fazla çizim tekniğinden anlamam ama göze hoş geliyor yalnız dikkatimi çeken kılıcı tuttuğu yer sanki el kısmı kılıcın sapı gibi görünüyor..emeğine sağlık

Diğer çizime göre daha sağlıklı bir çizim oldu elbetteki eksikleri ve dandikleri var:) Ama azimle betona çalışıyorum bakalım 2-3 ay sonra toparlarım sanırım bu eksikleri..Kılıcın kabza oval gibiydi ama öyle ters görünüyorsa bir sonraki çizimlere artık.. Teşekkürler yorumuna derman.

Tebrik ederim çok hoş :) Yalnız küçük bir eleştirim olacak, kılıcın perspektifi tam oturmamış sanırım sapı ve bıçağı arasında bir orantısızlık söz konusu.Ve bıçağında kırılmalar var ama o çözünürlükten kaynaklanıyor olabilir.Onun dışında üzerinde ki deri etkisini beğendim. :) Elinize sağlık.

Teşekkürler nilgün. Eleştiri bekliyorum zaten sorun değil:) Oran - orantıda sorunum var şimdilik biliyorum. Kılıçtaki kırılmalar kılıcın eski olmasından kaynaklanıyor ama sanırım o etkiyide verememişim Bu eksiklikte bir sonrakine dikakte alınacak:) Teşekkür ederim yönlendirici yorumuna:)

üstad eline sağlık çizimin gayet güzel. 2 saatte çizdiysen hele süper... ama gölgelendirmeler biraz sıkıntılı... ancak normalde baktığında çizim+arkaplan ve renklendirmeler gayet güzel... tekrar eline sağlık. başarılar

Üstadlık haddime değil ama teşekkür ederim:) Vektörel çizimde sorun yok 2 saat gibi bir zaman dilimi..Ama Phohotoshop layer ve boyama kısmını daha da kolaylaştıracak çabalarımdan dolayı zaman git gide daha da uzayacak orası kesin:) Yorumun için teşekkür ederim.

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Eski olmasından kaynaklandığı aklıma gelmedi değil aslında ama kırılmalar fazla yumuşak olmuş.Yine de çok hoş, boş zamanlarınızda devamını bekleriz :)

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Kıskandığımdan yorum yazamadım bisüre :D şimdi daha iyiyim :D

Gayet başarılı gördüm sizi :) elinize sağlık..
Çizimlerinize bakarken hırslandığımı hissediyorum ama paraşütü ne zaman açarım bilmiyorum.
Bikaç çalışma daha işimi görebilir sanırım :)

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Eski olmasından kaynaklandığı aklıma gelmedi değil aslında ama kırılmalar fazla yumuşak olmuş.Yine de çok hoş, boş zamanlarınızda devamını bekleriz :)

:) Boş zaman yaratmak için yırtınırcasına çalışıyorum:) Teşekkürler tekrardan..

Kıskandığımdan yorum yazamadım bisüre :D şimdi daha iyiyim :D

Gayet başarılı gördüm sizi :) elinize sağlık..
Çizimlerinize bakarken hırslandığımı hissediyorum ama paraşütü ne zaman açarım bilmiyorum.
Bikaç çalışma daha işimi görebilir sanırım :)

:) Kıskanmana gerek yok yahu:) Daha yolun çok başındayım sadece uzun zamandır merak saldığım konu üzerine düştüm okadar.. Hırslanmanı sağlayacak bir kaç çalışmayı daha şu gözlerimin önünden yıldızların gitmesinden sonra başlayabilirim anca:) O zaman sizden de bekleriz birkaç çalışma haberiniz olsun:) Ve yorum için teşekkürler:)

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Uyuya kalmışım biraz geciktim, bana sadece "güzel olmuş eline sağlık" kısmı kalmış, tebrikler creedwar, devamını bekliyoruz. :)

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Bende gölgelendirmedeki ton geçişleri arasındaki sertlik ve sarıların biraz cartlaması dışında bir sorun görmedim...
Elinize sağlık.

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Gerekenler söylenmiş zaten Ulaş'ım. Tekrar etmeye gerek yok. Emeğine sağlık. Devamını bekleriz.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Uyuya kalmışım biraz geciktim, bana sadece "güzel olmuş eline sağlık" kısmı kalmış, tebrikler creedwar, devamını bekliyoruz. :)

Günaydın:) Teşekkürler martin, devam çalışmalarına fırsat buldukça aynen devam.:)

Bende gölgelendirmedeki ton geçişleri arasındaki sertlik ve sarıların biraz cartlaması dışında bir sorun görmedim...
Elinize sağlık.

Sarıları cartlatmaya uğraşmıştım aslında:) Ama sorun gibi gözüküyorsa bir sonraki çalışmalarda daha dikkat ederim..Teşekkürler erdal.

Gerekenler söylenmiş zaten Ulaş'ım. Tekrar etmeye gerek yok. Emeğine sağlık. Devamını bekleriz.

Aynen devam nihat abim..Teşekkürler yorumuna :)

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yorumsuz beğeniler için teşekkürler :)

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
:) Yorumlamadan beğenenlere teşekkürler..Yeni çalışmalar yolda:)