Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İllustrator ders: kıvırcık yazı yapımı

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
Kasta kardeşim.. Baktım tam tamına 2449 adet mesaj yazmışsın bu senenin 3. ayından bu yana.. Yani her mesaj için 3 dk ayırsan tam tamına 7347 dk eder. bu da 122 saat eder.. bu da demektir ki bizim gibi fakirler için yaklaşık 15 tam mesai günü ayırmışsınki seni takdir ediyorum..Çalışmalarında başarılar diliyorum..Sen para ödeyerek özel üye olmuş olabilirsin ama sen bizim de özel üyemizsin..Gönüllerimizin bilgili özel üyesi..

:) fakirlıkta zenginlıkta alakası yok.. sadece yerler var kurs var yerler var kurs yok... zaten benim düşüncem kursa gidenler sadece boşa para veriyorlar:S bende sadece ben değil çoğu arkadaşlarım internette verelen dersler sayende programlar kullanması öğrendiler. sonuç ta bizim hayatımız bir şeyler ile öğrenmeye geçiyor...

Özle üye - özel olmak anlamı değil... Forumda özel üyeler bizim için özel :)

forumda her kişi bizim için özel ve önemli elimize geldikçe yardım ediyoruz...

iyi çalımalar

airties

🌱Yeni Üye🌱
elinize emiğinize sağlık gerçekten güzel çalışmalar.

d3niz

UI Pilot
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.d3niz.com
Photoshopta yapmaya çalıştım pek beceremedim :D

d3niz

UI Pilot
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.d3niz.com
Teşekkür ederim evet güzel bir çalışma ama illustrator da denemek istiyorum bu sefer. Onu tedarik etmekle meşgulüm şu anda. :D

melodiajans

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.melodiajans.com
paylaşımınız için tşk. birşey daha rice etsek resim çizimlerini nasıl yapa biliriz acil cevap alırsam sevinirim şimdiden tşk.

d3niz

UI Pilot
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.d3niz.com
d3nizzw9.png

Çok mu abartmışım ne? :D :mutluluk: Yaptıım! Teşekkürler tekrardan.

fesa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok güzel tesekkürlerr yaptım ve oldu bu programı henuz öğrenmediğim halde :angel::angel:

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
çok güzel tesekkürlerr yaptım ve oldu bu programı henuz öğrenmediğim halde :angel::angel:

ille de prof olmak zorunda değilsiniz:) araç paleti ve dikkatlı okuduğunuz zaman tabi ki de her şey olacak bunun için derler paylaşıyoruz, öğrenin diye:)

ben teşekkür ediyorum