Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Illustrator ile 3-B Çalışın Müşterinize 3-B Kutu Sunumları Hazırlayın (Video Ders)

Nazy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.maxicep.com
paylaşım çok güzel teşekkürler ama bu programları kuramıyorum kurulumun ortasında hata weriyor... acaba ne yapmak gerekiyor ?
nasıl bir hata veriyor
aslında kurulum çok kolay sadece linslamak biraz karışık gelebilir
ne gibi bir hata aldınız?

sel_58

🌱Yeni Üye🌱
Lisanas Sorunu

arkadaşlar ben bu Studio Toolkit for Boxes 7.0 kurdum 30 günlümk denemesi süresi bittti ama bir türlü biten kullanıcıyı silemiyorum bilgisayardan yeni kullanıcı aldım eskisini silemediğim için aktif yapamıyorum bu konuda yardımcı olursanız ok svinirim arkadaşlar.

Nazy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.maxicep.com
arkadaşlar ben bu Studio Toolkit for Boxes 7.0 kurdum 30 günlümk denemesi süresi bittti ama bir türlü biten kullanıcıyı silemiyorum bilgisayardan yeni kullanıcı aldım eskisini silemediğim için aktif yapamıyorum bu konuda yardımcı olursanız ok svinirim arkadaşlar.
bu kadar kolay yeni kullanıcı adı girilebilseydi programı para ile satamazlardı zaten:)
programı kaldırıp tekrar yüklemelisiniz
kaldırırken programın hiç bir iz bırakmadığından emin olmalısınız...

sel_58

🌱Yeni Üye🌱
ESKO Trial

bu kadar kolay yeni kullanıcı adı girilebilseydi programı para ile satamazlardı zaten:)
programı kaldırıp tekrar yüklemelisiniz
kaldırırken programın hiç bir iz bırakmadığından emin olmalısınız...

evet kardeş gerçekten hiç kolay değil regeditten bile esko ile ilgili herşeyi siliorum sistem geri yükleme ile eski tarihe bile getiriyorum ama çok inatlaşıyor. Local License Manager dan eski trial ide silmiyor kendisi. bunun yöntemi nedir bilebilen birisi yokmu acaba??? sıfr bu yüzden format atacağım yoksa :crying::crying::crying:

m5ok

🌱Yeni Üye🌱
paylaşımını bugün farkettim, bende ofset baskı kutu sektöründe çalışan biri olarak çok beğendim paylaşımını. Alternatif programlar denemiştim fakat bunun sunum noktası can alıcı olmuş :)

Teşekkürler

Nazy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.maxicep.com
paylaşımını bugün farkettim, bende ofset baskı kutu sektöründe çalışan biri olarak çok beğendim paylaşımını. Alternatif programlar denemiştim fakat bunun sunum noktası can alıcı olmuş :)

Teşekkürler
farketmemiş olman normal
bende anlamadım ama bu sitenin yerlileri bilmedikleri birşey hakkında pek konuşmak istemiyor yada bilgisayarın sağladığı kolaylıklara burun kıvırıyor olmalıki başlık hep geri planda kalıyor:)
yukarıdaki uygulamaların Türkiye de eğitimini veren tek yer sadece marmara üniversitesi oda 3.senede :)

sel_58

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar bu programın 30 günlük triali bitince yenisini nasıl alacağımızı tarif eden birisi olabilirmi acaba ???

drnone

🌱Yeni Üye🌱
wohaaaaaaaaaaaaaaaa bu ne uşağum fenaları oynuyor eklenti eyw denemek lağzım bıçak çıkarma konusunda her açıdan yardımcı olucaksa bu eklenti şapka çıkarırım

Nazy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.maxicep.com
wohaaaaaaaaaaaaaaaa bu ne uşağum fenaları oynuyor eklenti eyw denemek lağzım bıçak çıkarma konusunda her açıdan yardımcı olucaksa bu eklenti şapka çıkarırım
hertür box (kutu) için esnek ayarlar dahilinde bıçak tasarlar uşağum:)
ama özel bıçaklarıda 3-D görünüme çevirebilirsin, tek yapman gereken, katlama ve kesme çizgilerini belirlemek

drnone

🌱Yeni Üye🌱
ok gzl ama ben bunu mac e yukleyemedım yukleme sırasında hata verıyor sebebi nedir ?

mcelebix

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar bu programı denedim çok güzel. Fakat bir sorum olacak kullanan arkadaşlara. Ben kendi çizdiğim bir bıçak üzerinde bu işlemi yapamıyorum, yardımcı olur musunuz?

e_turnal

🌱Yeni Üye🌱
Eline sağlık, güzel paylaşım
BİRDE çalıştırabilsem :)
Plug-in leri indirdim fakat kurulumda ve daha sonrasında hatalar veriyor,
illistratörde eklendiiği görünüyor yine kullanılmıyor.
yardımcı olursan sevinirim.. tşkrr...

Nazy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.maxicep.com
Eline sağlık, güzel paylaşım
BİRDE çalıştırabilsem :)
Plug-in leri indirdim fakat kurulumda ve daha sonrasında hatalar veriyor,
illistratörde eklendiiği görünüyor yine kullanılmıyor.
yardımcı olursan sevinirim.. tşkrr...
eklentilerin çalışabilmesi için trial başlatman gerek
bunun için start trial yolunu izleyebilirsin sana kullanıcı adı ve şirfe soracak ücretsiz kayıt olup (doğrulama için gerçek mail adresi gerekli) deneme sürümünü başlatabilirsin.

mercan99

🌱Yeni Üye🌱
bende de çalışmadı bu eklenti malesef. acil lazımdı ama bir türlü kurulmadı hata veriyor. Bilgisayarımda Win7 ve Ai Cs3 kurulu sorun nerede anlamadım

Nazy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.maxicep.com