Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

inDesign ile Ajanda ve MasaTakvimi tasarımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hfpwaw

🌱Yeni Üye🌱
inDesign ile Ajanda ve MasaTakvimi tasarımı
Merhaba,

inDesign ile Ajanda ve Masa Takvimi uygulaması yapılacak.

Ajanda günlük ajanda olacak. Tek renk çalışılacak. İlk giriş sayfaları standart giriş sayfaları olabilir. sonrasının tasarımı ile ilgili bir örnek satfa dizaynı elimde var. aynısı olacak. doayısı ile sadece içerisinin günlük sayfa uygulaması yapılması lazım. tatil günleri v.s. düzenlemesi.

bunun haricinde bir de spiralli masa takvimi yapılacak 13,5 x 16 ebadında. bununda tasarımı hazır. hatta bu tasarımda takvimlerin de dizgisi hazır. sadece üzerinde fotoğrafların yerleştirilmesi, elimizdeki hazır takvimin ölçsüne göre ebat büyüdüğü için ebadın yeni hale göre ölçeklendirilmesi gibi yapılacaklar var. bu çalışma indesign'da.

bu iki işi çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde indesign'da yapabilecek bir arkadaş arıyorum.

herkese iyi çalışmalar

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

himmetdogan

🌱Yeni Üye🌱
dogan.himmet@gmail.com

Selamlar, özellikle masaüstü yayıncılık alanında deneyimliyim. Matbaa bilgim de oldukça iyidir. 5 yıldır Indesign kullanıyorum. Takvim ve ajanda da yaptığım işler arasında. Hızlı olduğuma inandığım kadar kontrol ve düzeltmeler için de zaman ayırılması gerektiğine inanıyorum. Ajanda ve takvim uygulamaları, kontrol ve düzeltmeler, baskı hazırlığının tamamlanması toplamda 2-3 iş gününü alacaktır.

onur tugba

🌱Yeni Üye🌱
İyi günler

Merhaba , ilanınızla yakından ilgileniyorum..15 yıldır profosyonel olarak grafikerlik yapıyorum...ödüllü çalışmalarım mevcuttur..takvim , ajanda , Indesign konularında oldukça deneyimliyim..ilgilenirseniz çalışmalarımı gönderebilirim..Başarılı bir iş ve umduğunuzdan çok daha fazlasını görmek isterseniz ,
irtibat :
e-mail : kurukoglu042@hotmail.com
tel : 0532 245 97 45
Görüşmek üzere

takcan

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar indesign da yapılmış 365 ajanda sayfaları olan varmı... 450 ye yakın etkinlik ekleyip kozmik bir ajanda haline dönüştüreceğim.... acilll

ghtalas

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Eğer ilan devam ediyorsa ilgileniyorum

mail adresim: ghtalas@gmail.com
Tel: 0538 956 21 31

9 yıldır bu işin içersindeyim şuan'da bir ajansta sorumlu grafikerim program bilgilerim üst düzeydir..

İlgilenirseniz eğer konuşma sonrasında tüm işlerimide size göndereceğim..

Gökhan Talas

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...