Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

indesign kartvizit baskıya gönderme

gkaraduz

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar indesign konusunda yeni değilim fakat uzun zamandır kartvizit hazırlamıyordum şimdi bi iş hazırladım kafamda soru işaretleri kaldı.

45 adet kartviziti master sayfada hazırladım. Diğer bir sayfadada arka kısmını hazırladım. İki ayrı dosyanın matbaaya gitmesi bi karışıklığa yol açarmı sizce ?

Birde kartvizitler facing page olarak çalışılıp baskıya gönderilebilirmi ? Aynı sayfada hem ön hemde arka tarafları birlikte nasıl çalışılıp baskıya gönderilir.

Şimdiden teşekkür ederim.

Benzer konular

yenerberktas

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
goo.gl
Sen doğru ölçüyü hazırlayıp çalışma alanında ön ve arka olacak şekilde kaydet.Fontları convertle ve renklerin cmyk olmasına dikkat et gerisini baskı yapan yer tarafından halledilir.

vejdi

♾️Grafik Gurusu♾️
İşi kim bağlayacaksa (filim yada ctp ) onun dikkat etmesi gerekiyor bence

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
bana öyle biriş denk gelince hiç facing page yapmadan; aynı dökümanın 1. sayfası 1. kartvizit 2. sayfası 1. kartvizitin arka yüzü... 3. sayfası 2. kartvizit 4. sayfaya 2. kartvizitin arkası v.s. olarak yapıyorum. tek sayfalık pdf olarak gönderiyorum yine. gerisi matbaaya kalıyor...

gkaraduz

🌱Yeni Üye🌱
teşekkür ederim arkadaşlar. Keşke baştan 2 master sayfa açıp sırasıyla efoja arkadaşımızın dediği gibi yapsaydım. Karışır diye yapmamıştım neyse bu şekildede sıkıntı olmaz diyosunuz. Umarım olmaz