Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

feylosoft

🏆Pro Tasarımcı🏆
Arkadaşlar tamam feylosoft mesajını görmeden önce yazmıştım..Birinci sorumu geri aldım..Sadece excel tabloları nasıl çalışma alanına bozulmadan atabilirim onu öğrenmek istiyorum..İlginize ve bilginize teşekkür edrim..

Kardeş forumu hiç incelemiyorsun. Soru sorduktan sonra cevap var mı? diye bakmak gerekmez mi sence? Excel sorusunun da cevabını verdik :smile:

Son düzenleme:

esungur35

🌱Yeni Üye🌱
Kardeş forumu hiç incelemiyorsun. Soru sorduktan sonra cevap var mı? diye bakmak gerekmez mi sence? Excel sorusunun da cevabını verdik :smile:[/QUOTE

Her zaman bu tür forumlarda senin gibi çok gerekli faydalı uyarılar yapan yapan arkadaşlar çıkıyor..:wink:

Ben o soruyu yazarken aynı anda sen cevap yazmışssın..Ben göndere basıp tekrar foruma girince senin cevabını okudum..
Excel ile ilgili sorumun cevabına gelince...Bugün okadar yoğundum ki tek, tek sayfalara bakacak internette uzun süre kalacak ne zamanım ne de imkanım vardı..Sitenin Arama motoru ile aradım bulamadım..

Hiç üşenmeyip Yukarıdaki uyarıyı yazana kadar bir de ek olarak cevabın bulunduğu sayfanın linkini verseydin..

İlgine teşekkür ederim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...